Андрій КІТ: «Ми обираємо між свободою і рабством»

Народний депутат України Андрій Кіт звернувся до виборців Тимошенко, Гриценка, Смешка та Кошулинського із закликом підтримати Україну.

Народний депутат України від Стрийщини та Жидачівщини Андрій Кіт звернувся до виборців Юлії Тимошенко, Анатолія Гриценка, Руслана Кошулинського, Ігоря Смешка з відкритим зверненням, у якому закликав підтримати курс України на вільну Європу, як противагу повернення до російського рабства.

БУТИ ПАТРІОТАМИ

Андрій Кіт висловив подяку всім виборцями, що зробили усвідомлений та патріотичний вибір.

«Шановні краяни, дорогі українці, друзі! Звертаюся до Вас, як громадянин, який переймається майбутнім України, майбутнім наших дітей і внуків. Дякую усім, хто прийшов на вибори першого туру і зробив усвідомлений вибір. Впевнений – виборці Петра Порошенка, Юлії Тимошенко, Анатолія Гриценка, Руслана Кошулинського, Ігоря Смешка — це справжні патріоти. Переконаний – ви керувалися інтересом нації та держави. Кожен з вас обирав незалежну та сильну Україну в Європі», – йдеться у зверненні Андрія Кота.

Андрій Кіт: «Прихильники Порошенка, Тимошенко, Гриценка, Кошулинського, Смешка є справжніми патріотами, які керувалися інтересом нації і держави та обирали незалежну та сильну Україну в Європі”

Народний депутат підкреслив, що Україна стоїть перед геополітичним вибором між вільною Європою та авторитарною Росією.

– Багато з вас, як і я, має питання до чинної влади. Однак сьогодні ми стоїмо перед вибором між авторитарною Росією і вільною Європою. Від цього вибору залежить чи буде існувати незалежна Україна. Хто нам допомагатиме захищати нашу землю. Коли вдасться вигнати окупанта та здобути мир. Це вибір між шляхом у майбутнє і поверненням у минуле, – наголосив народний депутат.

ОБИРАТИ СВОБОДУ

Андрій Кіт окреслив загрози, з якими не раз стикалася Україна, і які доведеться долати майбутньому президенту.

– Нас не раз відкидали від Європи і повертали у рабство. У 2014 році українці обрали свободу і Європу на противагу рабству. Москва не пробачила нам цього вибору. Росія розпочала відкриту агресію проти нас. Щодня ми ховаємо хлопців і дівчат, що гинуть від ворожих куль та снарядів, захищаючи наш спокій. Це наша реальність, яка далека від політичних шоу і жартів. Це та гірка ціна, яку платить Україна за свою Незалежність, – йдеться у зверненні Народного депутата.

Андрій Кіт: «В умовах війни Україні потрібен сильний президент, а інтереси нації маємо поставити вище за партійні»

Народний обранець наголосив, що президент повинен бути сильним, впевненим, відповідальним і досвідченим.

– Обраний президент опиниться під шаленим тиском. Україна змушена воювати. Президент забезпечує воєнну та економічну підтримку України союзниками. Президент має бути твердим, впевненим, сильним, відповідальним і досвідченим. Сьогодні серед двох кандидатів лише один має такі риси. Я прошу вас поставити інтереси нації вище за партійні. Я прошу усіх свідомих громадян, усіх патріотів, прихильників Анатолія Гриценка, Юлії Тимошенко, Руслана Кошулинського, Ігоря Смешка прийти на вибори 21 квітня і підтримати Україну. Проголосувати за Петра Порошенка, – закликає Народний депутат.

Підсумовуючи, Андрій Кіт наголосив, що лише спільна позиція усіх патріотів здатна захистити і зберегти Україну.

– Це буде крок на захист нашої свободи, незалежності і добробуту. Це буде найкраща шана за тими, хто віддав життя за Україну і хто захищає її сьогодні. Ми обираємо свій шлях. Ми зможемо виправити минулі помилки. Але спершу маємо зберегти свій європейський вибір і свою державу, – підкреслив Андрій Кіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: