СТРИЙЩИНА ТА ЖИДАЧІВЩИНА ОТРИМАЮТЬ НА РОЗВИТОК МАЙЖЕ 6 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, де на Стрийщину і Жидачівщину перепадає 5,8 мільйона гривень.

Заплановані кошти на реконструкцію дитячого садка у селі Кавське, будівництво каналізаційної системи у смт Дашава Стрийського району. Встановлення дитячих майданчиків у селі Соколівка, придбання водопровідної труби у селі Володимирці, впровадження енергозберігаючих заходів та капітальний ремонт Народного дому у селі Вільхівці та капітальний ремонт вуличного освітлення у смт Журавно Жидачівського району. Планується закупівля медичного обладнання для Ходорівської міської лікарні.
Виділенню коштів передувала активна діяльність народного депутата від Стрийського виборчого округу Андрія Кота. Зокрема, питання про потребу забезпечення фінансування розвитку рідного округу неодноразово піднімалося з трибуни Верховної Ради під час днів уряду, а також у відповідних депутатських зверненнях.
Сам народний депутат зауважив, що є позитивна тенденція до збільшення фінансування розвитку, яке у першу чергу йде на відновлення важливих об’єктів місцевих громад.
«Коштів безперечно бракує. Але є позитивні зрушення. Так, цього року на Стрийщину та Жидачівщину надійде майже втричі більше коштів. Це добрий приклад спільної роботи громади, місцевого самоврядування і народного депутата. Громада формувала запити і відповідні розрахунки, я ж зі свого боку робив усі можливі кроки, що є у повноваженнях народного депутата, щоб ці запити були задоволені. Це і є проявом стратегії розвитку України, коли громада і депутат працюють, як одне ціле на спільне благо. Можу лише подякувати громадам за ініціативність. Сподіваюся, що і надалі будемо разом робити добро задля добробуту нашого краю», – зазначив Андрій Кіт у своєму коментарі.

Іван ДУБ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Новини краю

Іменні премії Героїв Небесної Сотні