5 універсальних речей, які доповнять зимовий гардероб

Не поспішайте скуповувати всі трендові новинки на зиму 2021-2022. Для початку подумайте про свій базовий гардероб, адже саме ці речі є універсальними і дозволяють складати аутфіти з будь-якого приводу. Наприклад, це можуть бути худі жіночі, джинси, гольф, сукня, спідниця. Наповнення базового гардеробу коригується в залежності від ваших уподобань та способу життя.

Що має бути в зимовому гардеробі? 

Наявність бази дозволяє згодом лише у мінімальній кількості купувати трендові новинки. Тому така капсула в гардеробі є обов’язковим кроком для будь-якої дівчини. Що важливо придбати: 

  • худі — універсальний одяг на всі випадки життя, може бути утепленим, чудово виглядає у виключно спортивних образах і більш стриманих, повсякденних; 
  • джинси — денім, напевно, ніколи не залишить трендові позиції, цього року актуальні вільні та широкі моделі, при цьому ви все ще можете купувати скінні та складати з ними модні аутфіти; 
  • сукня — на зиму краще взяти моделі у вигляді подовженого худі або з теплої товстої в’язки; 
  • гольф — універсальна річ, яка врятує під час зборів на будь-який захід, поєднується з будь-яким іншим одягом; 
  • спідниця — може бути не тільки класичною, але й спортивною, відмінно поєднуватиметься з гольфом і навіть з худі. 

 

Зараз все частіше базові капсули підбираються в кежуальному або спортивному стилі, але ви можете робити мікс або вибирати виняткову класику. 

Які трендові новинки гармонійно виглядатимуть у зимовому гардеробі?

Дизайнери досі не хочуть відпускати моделі oversize, які зараз перетворюють навіть непримітний аутфіт на трендовий. Також на піку популярності — речі з екошкіри, з мультяшними принтами та в яскравих кольорах. PUMA вміло поєднує всі актуальні тенденції в гармонійні та стримані образи. В асортименті світового лідера ви зможете знайти вічно актуальну класику та модні позиції, які зараз на піку популярності серед поціновувачів екстравагантних та унікальних речей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Допоможемо Мар’яну разом!

Сім’ї Кошуби зі Стрия випало неймовірно складне випробування, яке вони зможуть пройти лише з нашою допомогою.