30-РІЧНИЙ СТРИЯНИН ВРЯТУВАВ ВІД УТОПЛЕННЯ ДВОХ ЖІНОК ТА ДИТИНУ

30-річний стриянин Aндрiй Дaнeлeйкo (на фото) врятyвaв трьoх людeй, якi тoнyли y рiчцi Стрий. Інцидeнт трaпився 14 липня після oбiду. Про це інформує Твоя Львівщина посилаючись на сайт Zaxid.Net. Близько 16.00 год. чоловік відпочивав на березі річки, коли почув як люди кричать про допомогу. Відпочивальники з пляжу помітили, як у річці кілька людей йдуть під воду.

“Коли я почув, що хтось тоне, якось на автоматі побіг у воду. Це були троє людей, дві жінки та дівчинка десь років восьми. Я до них підплив і почав виштовхувати в сторону берега, одразу всіх отак штовхав. Назустріч люди вже зайшли в воду і помогли мені їх витягати на сушу”, – розповідає Андрій Данелейко.

На березі жінкам та дитині надали першу допомогу, вони були у стані шоку, але госпіталізації не потребували. Врятованими виявилися три мешканки Стрия: мати з малолітньою донькою та їхня родичка.

15 липня, місцевий стрийський підприємець Любомир Ковальський подарував рятівнику сертифікат на 1000 грн на покупки в його магазині спорттоварів, а ще набір для плавання. “Я дізнався про Андрія з соцмереж і вирішив, що за такий геройський вчинок має бути якась винагорода. Чоловік дуже скромний, я його ледь вмовив прийти і прийняти той символічний подарунок”, – розповідає Любомир Ковальський.

Варто зазначити, що про вчинок Андрія Данелейка дізналися в управлінні ДСНС, там розглядають можливість нагородження чоловіка за героїчний вчинок.

Джерело: https://tl-news.com.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: