2:0 на користь ФК «Скала» (Моршин)

У понеділок, 2 серпня на моршинському стадіоні «Найк-Арена» відбувся перший матч ј фіналу Кубка Львівщини – 2010 між командами «Скала» (Моршин) та «Газовик-Хуртовина» (Комарно).

Гра розпочалася з атак гостей, які з перших хвилин захопили ініціативу. На 11-й хвилині Василь Білий зі штрафного потужно пробив під поперечину воріт і страж гостей був безсилий – 1:0. Чотири хвилини потому Юрій Мазур вратив можливість  відзначитись. І все ж на 27-й хвилині Віталій Дністрян з подачі Юрія Антоніва подвоїв рахунок  – 2:0.

По перерві обидві команди провели ряд небезпечних атак, про те їх зусилля виявилися марними. Могли збільшити рахунок у цій зустрічі Дмитро Мазур та Віталій Дністрян, проте на заваді їм став воротар гостей.

Гості наприкінці зустрічі могли скоротити рахунок, проте Олександр Михалевич був на висоті. Фінальний свисток арбітра у полі львів’янина Андрія Грисьо зафіксував впевнену перемогу моршинських футболістів – 2:0.

Ось хто виходив на поле у цій зустрічі у складі ФК «Моршин»: Михалевич, Чорноморець, Дмитро Мазур, Олійнич, Жиловець, Щупак, Білий, Антонів, Юрій Мазур, Дністрян, Кміть.

Матч-відповідь відбудеться 12 серпня у Комарно.