1 вересня – День знань і початок нових звершень для майбутнього

Школа – це місце, де ти вчишся жити. Як при народженні ми вчимося спочатку бачити, посміхатися, плакати, а згодом ходити, так в шкільних стінах ми пізнаємо ті істини, які належать нашій долі назавжди. Перша вчителька творить у нас Людину і дає крилам той лет, що буде з нами все життя. А коли покидаємо заклад, який встигли назвати домом, ми тужимо за кожною миттєвістю. Адже там було все…

Були вчителі, яких часом називали батьками, були «шпаргалки» і хитрощі, були бешкетні пригоди і були двійки, були олімпіади і перемоги… Школа – це світ, в якому кожен з нас повинен прожити своє перше випробовування на вміння вчитися. Саме тому є для нас таким важливим день Першого вересня – свята Знань, свята, що дає початок та імпульс до життя прийдешньому навчальному року. Хтось у цей день переступає поріг нового етапу життя, хтось зі смутком розуміє, що це останній його час у стінах школи. Всі прощаються з безтурботним літом і готуються до нової розумової праці.

1 вересня депутати Стрийської міської ради фракції «Європейська солідарність» Сергій Ковальчук, Іван Зрайло та Володимир Кам’янка привітали зі святом учнів та педколектив «Підгірцівської спеціальної школи І-ІІІ ступеня» подарунками та найщирішими побажаннями невтомної мандрівки в світ знань та науки.

Красива, непередбачувана та напрочуд емоційна пора осінь щороку є насамперед часом, коли діти сідають за шкільні парти. Математика та історія, мова і література, а ще багато-багато предметів, які навчать розуму, але окрім цього вчителі, навчать ще й мудрості жити.

Школа – інтернат в селі Підгірці славиться своїми новаційними методами у виховній і викладацькій роботі, індивідуальним підходом до кожного вихованця. Вона пишається своїми випускниками різних років, які завоювали своє «місце під сонцем». Традиційно, так склалося, що голова партійного осередку ЄС Стрийщини, меценат, генеральний директор “Видавничого дому “Укрпол” Сергій Ковальчук постійно допомагає цій школі, неодноразово підтримує і забезпечує учнів необхідними для навчання речами.

Попри святковий день гості обговорили  питання доставки автотранспортом учнів з ближніх сіл на навчання, бо трапляються випадки, коли водії відмовляються везти дітей в час обмежень пов’язаних з пандемією Covid-19. Директор альма-матер Ярослав Сенько подякував депутатам за те, що відвідують і допомагають вихованцям школи – інтернату у різний спосіб.

Марко Поло свого часу сказав: «Твоя мандрівка починається зі школи бажання та усвідомлення подорожі довжиною в життя, яка перед тобою відкрита». Бажаємо успіхів у підкоренні нових знань кораблю під назвою «Навчальний рік 2020-2021»!

Марія ПАК. Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: