Битва кланів за «Центуріонами»

«Battle of the Clans» – змагання найсильніших спортивних родин відбулася минулого тижня на пляжних майданчиках, які знаходяться біля СЗШ №10 у м. Стрий.

Без вікових обмежень, учасниками батлів стали вікові групи від 3-х до 65-ти років. Тринадцять команд взяли участь у «Битві кланів». Такого роду змагань та учасників ще не бачили пляжні корти нашого міста. Емоції юних учасників та їх родин переповнювали через край. А майстерність, техніка виконання, фізична кондиція, дивувала всіх, хто сьогодні брав участь у цьому культурно-спортивному заході.

І хоча в результаті перемогли спорт та дружба, але як і годиться у змаганнях визначилися переможець та призери. Як і очікувалося основними фаворитами турніру був клан «Центуріони», сімейства Столярських: Микола, Володимир та Яна, які у фінальному поєдинку здолали опір клану «Горбиків»: Назар Горбатий, його тато та молодший брат. Ну а трійку призерів замкнув клан «Лелеки», у складі Ростислава Кошіля, його тата Романа та двоюрідної сестри Ростислава – Юлії.

Після нагородження переможця та призерів накрили солодкий стіл, де усі учасники ділилися враженнями та спогадами про турнір, обговорювали яскраві миті свята спорту, будували плани на майбутнє дружньої родини, великого Клану «Карпатська Рись». Що ж, побажаю юним вихованцям волейбольного клубу «Карпатська рись» та вихованцям Стрийської ДЮСШ міськво нових звершень та призових подіумів.

 

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Євгена Бармінова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: