“Інвест Гал Буд” — “Гарантія якості кожного квадратного метра”

“Інвест Гал Буд” — будівельна компанія, заснована у 2006 році, що здійснює повний цикл житлового будівництва, починаючи з відводу земельної ділянки, розробки і затвердження проектно-кошторисної документації, закінчуючи продажем власної нерухомості за розумною ціною.

Бездоганна якість у всьому — вибір місця будівництва, матеріалів, спорудження будинків, що мають усі важливі для мешканців характеристики, точне дотримання термінів здачі житла в експлуатацію — ось принципи, якими керується в роботі “Інвест Гал Буд” і завдяки яким компанія завоювала позитивну репутацію серед забудовників країни.

За період роботи компанії було успішно зведено житлові комплекси, бізнес-центри та інші об’єкти нерухомості у Львові, Рівному, Стрию та Моршині (м. Львів: вул. Дж. Вашингтона, 4 (115 квартир), вул. В. Великого, 22б (16 квартир), вул. Здоров’я, 16 (119 квартир), вул. Шевченка, 60 (120 квартир), вул. Бортнянського, 28 (102 квартири), бізнес-центр RIUS, вул. Гнатюка, 12а, бізнес-центр, проспект Чорновола, 57б; м. Рівне: вул. Мельника, 30 (135 квартир)).

Двічі — у 2014 та 2016 роках — компанія отримувала престижну нагороду і відзнаку “Кришталева Цегла” на Міжнародному конкурсі “ДІМ 2016”, який відбувався у м. Люблін (Польща). До речі, одна з перемог — за житловий будинок у м. Стрию, що на вул. Дубравського, 5. Все це робить команда професіоналів, якою гордимося. Засновник компанії — досвідчений Василь Жезло.

Наш виконроб Володимир Федорків має досвід у будівництві понад 20 років. Головний інженер Ярослав Дуда, проектант Олег Трофименко та юрист Тарас Радковський — кращі у своїх сферах роботи на Львівщині вже понад 10 років. Технічний нагляд здійснює Петро Семетюк. Його досвід роботи також вже понад 10 років. У нас працюють найдосвідченіші будівельники, яких ми цінуємо і поважаємо. Загалом у Стрию компанією “Інвест Гал Буд” створено близько 200 робочих місць. А це — 200 стриян, які забезпечені роботою і достойною оплатою праці, що дає їм змогу бути з сім’ями, а не виїжджати у пошуках заробітків за кордон.

А тепер проведемо віртуальну мандрівку будинками від “Інвест Гал Буду” у Стрию. Треба зазначити, що ми зводимо житло від економ- до еліт-класу для людей з різним рівнем доходів і потреб. Станом на сьогодні у Стрию здано в експлуатацію будинок на вулиці Дубравського, 5. У будинку — квартири преміум-класу з власною терасою на даху. І це, без перебільшення, єдині квартири такого типу у місті.

Висота стелі кімнат — 2,75 м. Фасади всіх наших будинків покриваємо стійкою фарбою, яка не вигорає. У житловому будинку — закрите внутрішнє подвір’я з бруківкою, озелененням, дитячим майданчиком. Також ми вже точно вирішили одвічну проблему і відмінили паркування на газонах, звівши для власників квартир підземний паркінг.

Мандруємо далі. Другий наш об’єкт у Стрию, будівництво якого триває, — житловий комплекс “Львівський квартал” на вул. Січових Стрільців, 5. У “Львівському кварталі” 105 квартир. Новобудова зводиться за монолітно-каркасною технологією, стіни зроблені з цегли. Ще одним великим плюсом житла від будівельної компанії є економія на опаленні.

Запорукою цього є утеплення фасаду будинків шаром пінопласту, енергоощадні металеві вхідні двері з накладкою МДФ, металопластикові вікна з п’ятикамерним профілем, двокамерним склопакетом. Більше того, у новобудові — індивідуальне опалення, квартири оснащені чеськими газовими котлами, радіаторами фінського виробництва та німецькими трубами, а в під’їздах встановлені найнадійніші у світі ліфти Schindler, виробництва Швейцарії. Скляні балкони надають новобудові легкості, витонченості для проведення там довгих ранків з чашкою ранкової кави чи цікавих розмов з друзями увечері.

Висота стелі в квартирах – 2,75 м. Квартири — 1-3-кімнатні (1-кімнатна — площею від 42,1 кв. м; 2-кімнатна квартира — площею від 62,1 кв. м; 3-кімнатна — площею від 90,1 кв. м). У квартирах всі лічильники в наявності — на електроенергію, газ, воду; додатковий бонус — проведений Інтернет, встановлений домофон.

Більше того, ми розуміємо, що сучасне житло — це не тільки квадратні метри квартири, а й прибудинкова територія. Тому ми зводимо житло з розвиненою інфраструктурою для максимального комфорту мешканців. На території — паркінг на 45 паркомісць. Передбачений благоустрій і для дитячих ігор, і для відпочинку та зручності дорослих: озеленення території, бруківка, дитячий майданчик.

Отож, фактично, придбавши квартиру від “Інвест Гал Буду”, можна планувати переїзд і новосілля вже на найближчий час. Адже квартира, яку купують клієнти, потребує мінімального ремонту і матеріальних витрат. Щодо витрат, то з 1 квітня ціна квадратного метра квартир у Стрию — 8998 грн. Якщо ж у вас нема одразу необхідної суми, компанія надає своїм клієнтам можливість розтермінування оплати. І, повірте, це економніше, аніж оплачувати щомісяця за орендовані квадратні метри.

  • Будівельна компанія “Інвест Гал Буд” — це багаторічний досвід, інноваційні рішення, сучасний дизайн, якісні матеріали та використання європейських технологій будівництва. Клієнтам гарантуємо якість кожного квадратного метра за справедливу ціну, вчасну та відповідальну здачу об’єктів в експлуатацію, смачну каву і консультації у нашому відділі продажу, що знаходиться за адресою: м. Стрий, вул. Шевченка, 176, БЦ “Панорама”, офіс 205. Тел.: 098 422 422 8; 066 422 422 8.

Завершуємо нашу віртуальну мандрівку, адже переконані — ви точно помітили будинки “Інвест Гал Буду” в місті, вони усі мають сучасну й оригінальну архітектуру, індивідуальний стиль і навіть шарм. До того ж, ще перед початком будівництва враховуємо місце розташування житлового комплексу, дбаючи про комфорт мешканців. Так, поруч з “Львівським кварталом” є школи, центральна лікарня, продуктові магазини, супермаркети, аптеки, а до паркової зони всього 515 метрів. Поруч розміщена і церква. Термін здачі “Львівського кварталу” — 4 квартал 2017 року.

У наших планах на майбутнє — продовжувати працювати, вдосконалюватися і будувати не просто квадратні метри, а комфортне, сучасне житло з гарантією якості кожного квадратного метра. І зараз ми отримали декларацію на будівництво 3-4 секції житлового кварталу на вулиці Львівській і Січових Стрільців. Це будуть будинки терасного типу з приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом.

Початок будівництва — ІІ квартал 2017 року, завершення будівництва — IV квартал 2018 року. Окрім того, на 2017 рік заплановано початок зведення нового будинку на вулиці Шевченка, 5 у м. Стрию. Це буде житло еліт-класу з рестораном, дитячою планетою, можливо, тренажерним залом на першому поверсі. Одне слово — усім необхідним для комфортного європейського життя в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: