Школярі Луганщини вже читають книги, які їм подарували Стрияни

У попередніх випусках газети «Фортуна» вийшли друком статті про те, як упродовж вересня за ініціативи голови Стрийської МО «БПП «Солідарність», депутата Стрийської міської ради, генерального директора поліграфічної фірми «Укрпол», мецената Сергія Ковальчука та вчителя початкових класів навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія ім. Митро­полита Андрея Шеп­тиць­кого» Богдани Жигалін відбувався збір книг для дітей на схід України у міс­то Попасна Лугансь­кої області.

Добірку різ­но­манітних книг (близь­ко двохсот при­мірників) зібрано та надіслано на схід. Сьогодні з великою приємністю публікуємо інформацію про те, що книги вже отримали адресати. Бібліотека Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ст. №24 поповнилась україномовними книгами, яких вкрай бракувало школярам для навчання та читання у позашкільний час: навчальні, науково-популярні, художні видання вже читають школярі на Луганщині.

Отримавши такий подарунок для школи, адміністрація, педагогічний, учнівський і батьківський колектив, а також вчитель 1 класу Попаснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №24 Зінаїда Зінченко висловлюють найтепліші слова подяки голові Стрийської МО «БПП «Солідарність», депутату Стрийської міської ради, генеральному директору поліграфічної фірми «Укрпол», Сергію Ковальчуку, 1-А класу Стрийської гімназії ім. Митрополита Андрея Шептицького Богдані Жигалін та всім, хто дулочився до акції за подаровані букварі та книжки для 1 класу.

Висловлюючи слова подяки, вони зазначили, що така підтримка – це свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і непересічної важливості шкільного виховання. Адже діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора.

Ольга СЕНЕТА.

Фото з архіву Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ст. №24

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: