Шановні мешканці міста Стрия та Стрийського району!

Останнім часом почастішали випадки спроб вчинення провокацій, диверсій, терористичних актів та інших протиправних дій проти військових об’єктів, особливо щодо баз (арсеналів), складів Збройних Сил України тощо. Ворог активізував свою підривну діяльність, у тому числі й глибоко в тилу, про що свідчать факти застосування ним безпілотних літальних апаратів (квадрокоптерів), використання в протиправних цілях саморобних вибухових пристроїв, організація різного роду провокацій.

У зв’язку із вищезазначеним, керівництво Стрийського гарнізону звертає увагу громадян на те, що у разі будь-яких спроб провокацій, неадекватних дій з боку деструктивних елементів стосовно військових об’єктів або військовослужбовців, посадові особи гарнізону, військової частини, чергової служби, варти і наряду вживатимуть відповідні заходи протидії, передбачені чинними нормативно-правовими актами України, у тому числі, у випадку необхідності, із застосуванням зброї.

Безпілотні літальні апарати (квадрокоптери), виявлені над об’єктами військової частини, знищуватимуться без попередження.

Керівництво Стрийського гарнізону звертається до мешканців Стрия та Стрийського району з проханням зберігати спокій, бути пильними, не залишатись байдужими до можливих провокацій, дотримуватися законів України, а при виявленні підозрілих осіб в місцях дислокації військових об’єктів негайно повідомляти військове командування і правоохоронні органи (Національну поліцію та Службу безпеки України) за телефонами гарячої лінії у Стрийському гарнізоні:

* (03245) 5-25-48, (043) 260-49-79 – черговий військової частини А-2847;
* (03245) 5-21-75 – чергова частина Стрийського відділу поліції ГУ НП у Львівській області;
* (03245) 7-11-83 – Стрийський міськрайонний відділ Управління СБУ у Львівській області.

Висловлюємо сподівання на перемогу здорового глузду та розуміння з боку громадян. Не наражайте себе на небезпеку!

Керівництво Стрийського гарнізону

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: