ЧЕРГОВА ДОПОМОГА У ЗОНУ АТО

3 липня черговий гуманітарний вантаж вирушив у зону антитерористичної операції. Волонтери Стрийської народної дружини 3-ї сотні Самооборони Майдану відправились на схід України, щоб доставити необхідні речі для бійців, безпосередньо на лінію зіткнення з терористами. Війна на сході нашої держави триває вже третій рік і, на жаль, увійшла у звичайну буденність.

Ми досі займаємося волонтерською діяльністю, бо нашу підтримку потребують хлопці, які боронять Україну на її східних кордонах. Прикро, що більша частина людей байдужа до нашої роботи. Але не зважаючи ні на що, ми хочемо подякувати тим небайдужим стриянам та мешканцям району, які й досі допомагають у зборі усього необхідного для передової.

Нещодавно під час святкування Дня Героїв, за підтримки Стрийської райдержадміністрації від Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО нагрудним (номерним) знаком «Залізний Хрест» нагородили 10 волонтерів Стрийської 3-ї сотні.Це визнання – наша спільна праця з усіма благодійниками. Волонтерською справою наша організація займатиметься й надалі, допоки буде в цьому потреба. Сподіваємося на небайдужість та розуміння людей.Тільки разом ми переможемо. Наш штаб знаходиться у м. Стрию по вул. Успенська, 46- а,кв. 4.

Ростислав ТИЩЕНКО, голова управи ФОГП «Стрийська Сотня».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: