Чергова допомога на фронт

Минулого тижня волонтери Володимир Лисенко, Борис Ляхман, Володимир Курилів та Любомир Федорас вирушили з гуманітарною допомогою в зону АТО. Вони розпочали свою активну волонтерську діяльність ще з перших днів вторгнення російського агресора на українську землю та регулярно збирають і доставляють найнеобхідніше нашим воїнам, які захищають територіальну цілісність рідної України.

До цієї поїздки готувалися упродовж місяця. Список необхідних речей отримали, як завжди, з телефонних розмов з бійцями та з СМС-повідомлень з передової. Воїни, які зараз перебувають на сході України, розповідають про те, чого їм не вистачає, що потрібно дістати, виготовити чи навіть виточити у майстерні, чим необхідно доукомплектувати автомобіль, який вирушає в зону АТО.

До кожної поїздки волонтери готуються ретельно та відповідально. Основне – не забути взяти те, що вкрай необхідне військовим. Повезли бійцям теплий одяг, електрогенератор, медикаменти, продукти харчування тощо.

Володимир Лисенко розповідає, що хлопці на передовій потребують багатьох речей, які спільними зусиллями вдається зібрати у Стрию та Стрийському районі і доставити у прифронтову зону.

Волонтери визнають, що самотужки важко допомогти військовим, які перебувають у зоні АТО, проте завдяки чисельним підприємцям, доброчинцям, серед яких генеральний директор поліграфічної фірми «Укрпол», голова Стрийської МО «БПП «Солідарність» Сергій Ковальчук, їм вдається регулярно збирати для наших воїнів найнеобхідніші речі та доставляти їх на передову. Вагому допомогу надають небайдужі мешканці Стрия та Стрийського району.

Цього разу волонтери вирушили у Щастя, Станицю Луганську, Волноваху, Мар’їнку та Зайцево.

Ольга СЕНЕТА. Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: