Чергова допомога для воїнів ООС

Уже сьомий рік триває війна на сході України. Ми змушені відстоювати свою незалежність та територіальну цілісність: хто на передовій зі зброєю в руках і хоробрістю в серці, а хто – на своєму місці робить все від нього залежне, щоб ці воїни були забезпечені всім необхідним. Щоб їм легше і тепліше спалося, щоб вони завжди були нагодовані та вдягнуті, а головне, щоб вони були «обмундировані» нашою вірою і молитвою, нашою підтримкою, навіть найменшою.

У 2016 році в заслуженого вчителя України, директора Стрийської станції юних техніків (СЮТ) Ігоря Сафіяника, виникла ідея допомоги нашим українським воїнам. Цю ідею відразу підтримав голова партії «Європейська Солідарність» Стрийської ТГ, депутат міської ради, генеральний директор ТОВ «Видавничий Дім «УКРПОЛ», бізнесмен та меценат Сергій Ковальчук. Керівники гуртків СЮТ: Ірина Борщ, Галина Білущак та Анастасія Подгаєцька спільно зі своїми гуртківцями вирішили зробити свій вклад у підтримку українських захисників. Заручившись підтримкою меценатів, таких як: Сергій Ковальчук та Володимир Турчин, які періодично передають різноманітні залишки тканини, поролону, синтепону, картону юні гуртківці займаються пошиттям подушок для українських захисників та захисниць. І вже кожна мама знає, що її син чи донька має куди прихилити свою голову, бо може в час сну вони й повертаються в той теплий дім, який так самовіддано захищають. Дітки із задоволенням приходять на станцію юних техніків та зашивають подушки, адже знають що їх праця дуже важлива та вкрай необхідна.

«Я впевнений, що якщо кожен з нас спробує зробити бодай щось незначне, неглобальне, але те, що справді залежить від нього, тоді наші «щити» стануть міцнішими», – зазначив у розмові зі мною депутат Стрийської міської ради фракції «Європейська Солідарність» Ігор Сафіяник.

За увесь цей час учні разом зі своїми керівниками гуртків Стрийської станції юних техніків пошили близько 6000 подушок та понад 1500 устілок для взуття. Готові подушки та устілки передають стрийським волонтерам, які відвозять на передову українським бійцям.

Хотів би також зазначити, що вже протягом п’ятнадцяти років, голова партії «Європейська Солідарність» Стрийської ТГ, депутат міської ради Сергій Ковальчук забезпечує наші школи комплектами картонного матеріалу. Так, цьогоріч 17 шкіл Стрийської ТГ отримали такі комплекти, які діти застосують на добрі справи, які я впевнений будуть творчими та креативними.

Як бачимо робити добрі справи насправді доволі легко, якщо по-справжньому цього захотіти.

 

Михайло Олійник. Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Допоможемо Мар’яну разом!

Сім’ї Кошуби зі Стрия випало неймовірно складне випробування, яке вони зможуть пройти лише з нашою допомогою.