Футбольна Стрийщина вшановує лауреатів

{mosimage}Ось і завершився футбольний сезон – 2009 на Стрийщині. Прийшла пора підбити підсумки, вшанувати переможців та призерів, відзначити кращих гравців, арбітрів, футбольні стадіони, інших футбольних фахівців та усіх тих, хто робить вагомий внесок у розвиток короля спорту – футболу. Футбольна Стрийщина, як і у попередні роки та десятиліття, серед провідних футбольних регіонів Львівщини. Саме у нас на високому спортивному рівні проводять кубки та чемпіонат Стрийщини. А найголовніше, що люди тут люблять футбол, грають у футбол та розуміються на усіх його тонкощах і аспектах.

16 грудня у Стрию відбулася традиційна церемонія підбиття підсумків футбольного року на Стрийщині. На цьому вечері-бенкеті було підбито підсумки виступів команд у чемпіонаті та кубку Стрийщини 2009 року, а також визначено кращих у номінаціях.


Безумовно, це яскраве урочисте дійство залишиться у пам’яті усіх присутніх. А насамперед – у пам’яті лауреатів футбольного сезону. 


На цьому святі футболу були присутні: член виконкому федерації футболу Львівщини, арбітр національної категорії Орест Пасіка, президент громадської організації (ГО) федерації футболу (ФФ) Стрийщини, арбітр I категорії Ігор Пак, головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді та спорту Стрийської райдержадміністрації Юрій Темник, віце-президент ГО ФФ Стрийщини Роман Майкут, відповідальний секретар ГО ФФ Стрийщини Юрій Мацелко, директор Стрийської ДЮСШ міськвно Олексій Кухар, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк, заступник головного редактора газети «Фортуна + ТV» Михайло Олійник, завідувач відділом спорту часопису «Рідне поле», арбітр національної категорії Ігор Марцун, а також члени виконкому ГО ФФ Стрийщини, футбольні арбітри нашого краю, представники громадських організацій та команд, тренери, футболісти та інші.


{mosimage}Організатором цього чудового футбольного вечора виступила громадська організація федерація футболу Стрийщини. Першим слово для підбиття підсумків взяв президент ГО федерація футболу Стрийщини, арбітр I категорії Ігор Пак.


Свій виступ Ігор Миронович розпочав з того, що розповів усім присутнім, що йому дуже приємно, що у селах Голобутів, Лотатники та Семигинів відродилися футбольні команди, у чому чимала заслуга сільських війтів та футбольних ентузіастів названих сіл. Він зазначив, що рівнем проведення чемпіонату та кубку Стрийщини залишився задоволеним. Усі команди, які прийняли участь у цьому чемпіонаті у першій та другій групах показали красивий і добротний футбол, а переміг найсильніший.


Пан Ігор зауважив, що, на його думку, наступний чемпіонат Стрийщини з футболу пройде у ще більш цікавішій боротьбі, так як рівень команд зростає з кожним чемпіонатом. Після виступу Ігоря Пака, ведучі надали слово члену виконкому ФФ Львівщини, судді національної категорії Оресту Пасіці. Орест Омелянович від імені президента ФФ Львівщини Ярослава Грисьо (який через свою зайнятість, на превеликий жаль, не зміг приїхати на це футбольне свято) привітав усіх присутніх із закінченням футбольного сезону – 2009 на Стрийщині та побажав усім здоров’я, щастя, довголіття і процвітання. 


Ну а особисто від себе пан Орест висловив слова щирої подяки президенту та членам виконкому ГО ФФ Стрийщини за добре проведений та організований чемпіонат та кубок Стрийщини 2009 року. Крім того, за популяризацію та пропаганду футболу на Стрийщині та за дорученням головного редактора газети «Фортуна», депутата Стрийської міської ради Лілії Цалин, автор цих рядків вручив Ігорю Паку, Оресту Пасіці та Роману Мазяку почесні грамоти та безкоштовну передплату на газету «Фортуна + ТV» на 2010 рік.  Грамотами, кубками та медалями були нагороджені команди, які завоювали призові місця у чемпіонаті Стрийщини:


{mosimage}Весняний кубок Стрийщини: переможець – ФК «Будівельник» (Пукеничі), фіналіст – ФК «Дуліби».


Осінній Кубок Стрийщини, переможець – ФК «Стрілків», фіналіст – ФК «Газовик» (Угерсько).


Перша ліга: чемпіон – ФК «Будівельник» (Пукеничі), II місце – «Газовик»(Угерсько), III місце – «Карпати-Улар» (Ланівка).


Друга ліга: чемпіон – ФК «Сервіс» (Лисятичі), II місце – «Техно – Макс» (Конюхів), III місце – ФСК «Україна» (Загірне).


Після цього пройшло відзначення найкращих у номінаціях, які були нагороджені грамотами та пам’ятними призами. За результатами виступів у першості Стрийщини з футболу федерація футболу  Стрийщини визначила найкращих футболістів першої і другої груп, арбітрів та футбольні стадіони.


Кращі воротарі: Руслан Мацьків «Карпати – Улар» (Ланівка), Андрій Павлів «Каменяр» (Завадів);


Кращі захисники: Андрій Хінальський «Карпати-Улар» (Ланівка), Орест Пилипів ФСК «Україна» (Загірне);


Кращі півзахисники: Роман Кобза «Газовик» (Угерсько), Ігор Хом’яков ФСК «Верчани»;


Кращі нападники: Василь Стасів «Будівельник» (Пукеничі), Роман Ожеховський «Сервіс» (Лисятичі);


Кращі бомбардири: Іван Климчук ФК «Стрілків» та  Володимир Ципак ФСК «Підгірці»;


Кращі футбольні арбітри: Андрій Щербан, Степан Криськів, Ігор Івасів.


Кращі футбольні стадіони визнано: «Газовик» (Дашава), «Сокіл» (Угерсько), «Нива» (Нежухів). 


{mosimage}Крім того, за вагомий внесок у розвиток та популяризацію футболу на Стрийщині, а також за своєчасне висвітлення на шпальтах своїх газет спортивних подій президент ГО ФФ Стрийщини Ігор Пак вручив оригінальні грамоти рекламно – інформаційній газеті «Фортуна» та часопису «Рідне поле». Грамотою ФФ Стрийщини був відзначений і відділ сім’ї, молоді та спорту Стрийської райдержадміністрації.  


Президент ГО ФФ Стрийщини Ігор Пак висловлює слова щирої подяки приватному підприємцю Ярославу Низькому та футбольному меценату Степану Болесті за допомогу в організації цього святкового футбольного вечора.


На цьому урочистості завершилися, додавши наснаги усім присутнім на подальшу співпрацю з розбудови стрийського футболу. На згадку про цей святковий футбольний вечір усі присутні зробили пам’ятне фото.


Михайло Олійник.
Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Свято, на яке з нетерпінням очікують діти

18 грудня, у переддень дня Святого Миколая у спортзалі Стрийської ЗОШ № 3 відбулося вручення святкових подарунків.