Флешмоби на підтримку безвізу

11 травня, коли всі українці завмерли в очікуванні рішення долі історичного питання – безвізового режиму для України в країни Євросоюзу, на теренах Стрийщини проходили тематичні флешмоби. Зокрема, проведений НВК «Дашавський ЗНЗ І – ІІІ ст. – ДНЗ» пройшов під гаслом «Ми – за вільний вхід у Європу».

У ньому поєднались усі учасники навчально-виховного процесу: малята з ДНЗ, учні ЗНЗ разом із вчителями та батьками. “Ми мріємо бути рівними в усіх правах з жителями країн-учасників Євросоюзу, вільно подорожувати, вивчати їх історію та культуру та знайомити зі своєю. Євросоюз відкриває для нас двері. Ми вже одним кроком за порогом тоталітаризму. І сьогодні, віримо, почуємо: «Громадяни України мають безвізовий режим»”, – зазначили учасники заходу.

Актуальним на сьогодні є питання впровадження безвізового режиму для України. Кожен свідомий українець розуміє важливість безвізу як для сьогодення, так і для майбутнього. Не стоять осторонь і школярі, адже вони – майбутнє держави, тому і підтримують дорослих. Учні НВК «СЗОШ-гімназія» ім. М. Шашкевича с. Дуліби продемонстрували це участю у флешмобі «Моя Україна – безвізова» (на фото).

Діти розуміють, що Україна – це Європа, і шлях туди має бути відкритий. Вірять, що українці зможуть вільно, без перешкод відвідувати будь-яку країну Європи і жити по-європейськи.

Джерело: https://stryi-rda.gov.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: