ФК «Скала (Стрий) розпочинає з перемоги
  {mosimage}      ФК «Скала» (Стрий) – ФК «СКА» (Одеса) 2:0 (1:0).
      21 липня. м. Стрий. Центральний міський стадіон «Сокіл». 600 глядачів. Температура +15оС. Оцінка поля – 4. Арбітри: Ярослав Пєсоцький (Суми), Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Олег Найко (Чернівці). Резервний арбітр – Юрій Карп’як (Львів). Суддя-інформатор – арбітр національної категорії Орест Пасіка (Стрий). Інспектор ФФУ: Андрій Звєрєв (Бровари).

«Скала»: Шпук, Козак, Рустамов (к), Антонів, Дмитренко, Басараб, Пришнівський, (Кайдрович, 69), Ковальчук, Зайченко (Созанський, 84), Цюцюра (Лазаренко, 65), Дністрян (Кміть, 89). Запасні гравці: Мельниченко, Нагорний, Гандзюк. Головний тренер – Володимир Рева.
      «СКА»: Череднюк, Гусак (Бабенцов, 42), Павлик, Циня, Лисий, Додік (Короткий,59), Гавриленко, Короткий, Березовський (Гуляєв, 58), Поляхов (Попов, 58), Яворський (Жевлаков, 54). Запасні гравці: Ковальов, Таркановський. Головний тренер – Ігор Негара.
      Голи: 1:0 – Тимур Рустамов (34 хв.), 2:0 – Віталій Дністрян (63 хв.).
      Попередження: Богдан Поляхов (51 хв.), Юрій Антонів (59 хв.), Андрій Череднюк (79 хв.), Віталій Лазаренко (88 хв.).
      Вилучення: Олександр Бабенцов(51 хв.)
      Ось і нарешті дочекалися палкі вболівальники стрийської «Скали» старту своєї улюбленої команди у новому футбольному сезоні. У суботу, 21 липня, у рамках другого туру першості України серед друголігових команд, підопічні Володимира Реви протистояли дебютанту – одеському «СКА». І якщо стрияни у першому турі не грали, то одесити свій дебют відзначили впевненою перемогою – 4:1 над ФК «Єдність» (Плиски). Отож, гра у Стрию обіцяла бути видовищною. Забігаючи вперед скажу, що ФК «Скала» (Стрий) здобув впевнену та красиву перемогу. Але про це згодом.
      Гра розпочалася з атак господарів, які з перших хвилин матчу заволоділи територіальною, а пізніше й ігровою перевагою. Вже на 4-й хв. Олег Дмитренко міг розписатися у воротах гостей, проте, після його гарматного удару, м’яч потрапив у поперечину воріт. Через сім хвилин опісля Віталій Дністрян пройшов по лівому флангу і, змістившись у центр, обіграв захисника гостей й, на підступах до штрафної, потужно пробив по воротах Андрія Череднюка. Проте страж одеситів зумів відвести загрозу від власних воріт. Господарі продовжували накочувати атаки на ворота суперників. Гол назрівав. І, врешті-решт, господарі домоглися свого. На 34-й хв. капітан стриян Тимур Рустамов головою красиво, у стилі Андрія Шевченка, вколотив м’яч у сітку воріт гостей і тим самим вивів свою команду вперед – 1:0. Гості до перерви провели декілька атак, проте нічого суттєвого це їм не принесло. Отож, господарі поля пішли на перерву, маючи гандикап у один м’яч.
      Після перерви гравці ФК «Скала» продовжували одна за одною накочувати атаки на ворота Андрія Череднюка. На 51-й хв. за фол останньої надії був вилучений гравець гостей Олександр Бабенцов. І, звісно, протистояти такій збалансованій команді як ФК «Скала», та ще й маючи на одного польового гравця менше гостям було у цій грі не під силу. На 63-й хв. найактивніший у стриян футболіст Віталій Дністрян вдруге у цій зустрічі змусив воротаря одеситів витягувати м’яча з власних воріт – 2:0. У подальшому підопічні Володимира Реви могли ще не раз вразити ворота гостей, однак у вирішальних моментах їх підвела неточність. У доданих арбітром матчу п’яти компенсованих хвилинах нічого особливого на полі не відбулося. Отож, 2:0 — впевнена, результативна та красива перемога ФК «Скала» (Стрий). Свій наступний матч стрияни проведуть 29 липня у Черкасах, проти місцевого ФК «Славутич». А 4 серпня ФК «Скала» (Стрий) вдома проекзаменує ще одного дебютанта – ФК «Тернопіль».