ФК «Скала» крокує далі

ФК «Скала» (Моршин) – ФК «Суми» 3:2 (1:0).

27 липня. м. Стрий. Центральний міський стадіон «Сокіл». 400 глядачів. Оцінка поля – 3. Температура + 16оС.  Судді: Олександр Москаленко (Київ), Володимир Федунець, Борис Трач (обидва Тернопіль). Резервний арбітр – Юрій Суряк (Львів). Суддя-інформатор – арбітр національної категорії Орест Пасіка (Стрий). Інспектор ПФЛ – арбітр національної категорії Ігор Калита (Чернівці).

«Скала»: Михалевич, Рустамов, Басараб (к), Сухоцький, Антонів, Білий (Олійнич, 87), Дністрян, Єрмаченко (Кміть, 90+2), Бутрак, Лобцов, Гончарук (Лаврінок, 46). Запасні гравці: Шпук, Василів, Ширай, Мазур Дмитро. Головний тренер – Іван Бубіс.

«Суми»: Мачулін, Кіктьов, Пукась (к), Вечтомов, Войтович, Бусаргін, Матлаш  (Кордюк, 13; Коваленко, 60 хв.), Мірошниченко (Богачов, 46), Марченко, Салатін, Бундаш. Запасні гравці: Галігузов, Можаєв, Бермудес, Осадчий. Головний тренер – Ігор Жабченко.

Голи: 1:0 – Михайло Басараб (27 хв.), 2:0 – Олександр Єрмаченко (59 хв.), 2:1 – Дмитро Бусаргін (73 хв.), 3:1 – Олександр Єрмаченко (90 +1хв.), 3:2 – Дмитро Бусаргін (90+2 хв.). На 38-й хв. Роман Марченко не реалізував пенальті.

Попередження: Станіслав Гончарук (40 хв.), Віталій Дністрян (43 хв.), Роман Марченко (55 хв.).

Два офіційні футбольні матчі за чотири дні провели між собою ФК «Скала» (Моршин) та ФК «Суми» і в обох перемога була на боці моршинських футболістів.

У вівторок, 27 липня, ці команди зійшлись у Стрию в рамках попереднього етапу Кубка України сезону 2010/2011 рр.  Гра розпочалася з атак господарів, які прагнули якнайшвидше відкрити рахунок. Гості ж вміло оборонялися, та самі небезпечно контратакували.  У першій двадцятихвилинці непогані моменти для взяття воріт змарнували Олександр Єрмаченко, Станіслав Гончарук та Мирослав Бундаш. І все ж господарі домоглися свого на 27 хвилині.

Василь Білий подав з кутового у штрафну площадку гостей і капітан моршинців Михайло Басараб у стилі Олега Блохіна головою вколотив «смугастого» у сітку воріт – 1:0. Після цього гості провели швидку контратаку, яку замикав Дмитро Бусаргін, проте страж моршинських воріт Олександр Михалевич був на висоті. І все ж гості могли зрівняти рахунок ще у першому таймі. На 38-й хв. господарі порушили правила у своїй штрафній і рефері вказав на 11-ти метрову позначку. Проте Роман Марченко не зумів реалізувати пенальті. На перерву господарі пішли маючи гандикап в один м’яч.

Після перерви обидві команди дещо прибавили, атакуючи раз по разу ворота суперника. На 59-й хв. господарі поля провели красиву атаку. Павло Лобцов пройшов по правому флангу і зробив ювелірну передачу на найкращого голеадора друголігового національного чемпіонату Олександра  Єрмаченка і той не сильним, але точним ударом майстерно відправив м’яча у сітку воріт суперника – 2:0.

Гості не знітилися  і час від часу загрожували воротам Олександра Михалевича. І на 73-й хв. гравець сумської команди Дмитро Бусаргін розмочив ворота господарів – 2:1. Надалі команди діяли обережно у захисті, не дозволяючи собі ніяких вільностей.  Усім здавалося, що рахунок на табло так і не зміниться. Проте найцікавіше розпочалося у добавлені арбітром дві хвилини. На першій добавленій хвилині моршинські футболісти провели чергову швидкісну атаку і все той же Олександр Єрмаченко майстерно перекинув через воротаря шкіряну кулю, яка опустилася у сітці Дениса Мачуліна – 3:1.

А на другій додатковій хвилині Дмитро Бусаргін вдруге засмутив воротаря Олександра Михалевича – 3:2. Це все на що спромоглися гості.

Фінальний свисток  арбітра у полі Олександра Москаленка зафіксував таку важливу і бажану перемогу ФК «Скала» (на фото). Наступним суперником ФК «Скала» (Моршин) у кубку України буде дніпродзержинська «Сталь». Ця гра відбудеться 18 серпня у Дніпродзержинську.