У м. Володимир-Волинський завершився чемпіонат України

25 – 26 березня у м. Володимир-Волинський відбувся чемпіонат України зі спортивного танцю серед ювеналів – 2 st. та юніорів – 1 lat.

Головний спеціаліст управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Ольга Любичанківська розповіла, що представники спортивного танцю Львівщини успішно виступили на цих престижних змаганнях. Так, чотири танцювальні пари із семи, які представляли Львівщину, змагалися у фіналі та посіли по одному третьому, п’ятому, шостому та сьомому місцях у національному чемпіонаті:
3 місце – Артем Івангородський – Бумаценко-Пошивак Марта (клуб спортивного танцю «Аеліта», м. Львів, тренер – Юрій Прочко);
5 місце – Данило Рудавець – Соломія Лісевич (клуб спортивного танцю «Пролісок», м. Стрий, тренер – Ірина Марюк);
6 місце – Марко Кункевич – Єлизавета Шаркова (клуб спортивного танцю «Youstar», м. Львів, тренер – Юлія Гадяцька);
7 місце – Леонід Дячук – Яна-Софія Мороз (клуб спортивного танцю «Аеліта», м. Львів, тренер – Юрій Прочко).
Також у змаганнях в категорії «Юніори-1» друге місце посіла пара Іван Сперанський – Даніела Корецька (клуб спортивного танцю «Crystal», м. Львів, тренер – Олександра Лаптєва).
Переможці та призери цьогорічного чемпіонату України отримали з рук організаторів кубки, медалі та дипломи.
Отож, вітаємо юних представників Стрийського клубу спортивного танцю «Пролісок» Данила Рудавця та Соломію Лісевич, а також їх тренера Ірину Марюк з успішним виступом на всеукраїнському рівні. Бажаємо подальших вдалих стартів у найближчих турнірах.

Михайло ОЛІЙНИК

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: