Укрпошта запрошує до участі у фотоконкурсі «Я читаю з Укрпоштою»

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» спільно з видавництвом «Грані-Т» оголошують фотоконкурс на тему «Я читаю з Укрпоштою».

Конкурс приурочений до святкування 9 жовтня Всесвітнього дня пошти та 2 лютого – дня створення Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».


Учасниками конкурсу стають громадяни України, які протягом 09.10.2010р. – 30.12.2010р.:


придбають в об’єктах поштового зв’язку одну чи кілька книжок видавництва «Грані-Т»;


сфотографуються з книгою (книгами) в приміщенні відділення поштового зв’язку, в якому було її придбано, або біля нього;


надішлють пріоритетним поштовим відправленням оригінал розрахункового документа, що засвідчує факт купівлі книги (книжок) видавництва «Грані-Т» (чек), та фотографію на адресу оргкомітету конкурсу: вул. Бориса Гмирі, буд. 2, оф. 10, м. Київ, 02140. На конверті слід зробити позначку «На фотоконкурс «Я читаю з Укрпоштою».


З-поміж робіт конкурсантів журі обере найцікавіші фотографії, які засвідчитимуть творчій підхід та оригінальність рішення авторів.


Переможці конкурсу отримають від видавництва «Грані-Т» призи: ноутбук – за І місце, мультимедійний пристрій (І-роd) – за II місце, цифровий фотоапарат – за III місце.


Крім того, 20 учасників конкурсу, яких окремо відзначить журі, нагороджуються заохочувальними призами — комплектами книг видавництва «Грані-Т».


Нагородження переможців відбудеться 1-2 лютого 2011 р.


Переможці та призери отримають дипломи учасників фотоконкурсу.


Відомості про переможців і призерів оприлюднюються на корпоративних веб-порталах Укрпошти та видавництва «Грані-Т», а також в корпоративній газеті Укрпошти «Поштовий вісник».


Споживачі, які надішлють лише чеки на придбані книжки, стануть учасниками розіграшу 10 комплектів книг цього видавництва.


Учасник конкурсу або розіграшу призів надає таку інформацію: прізвище, ім’я, по батькові; домашню адресу із зазначенням поштового індекса; номер телефону, електронну адресу (за наявності), індекс та адресу відділення поштового зв’язку, де зроблено фотографію; короткий підпис до фотографії (за бажання).


Детальніше про конкурс можна дізнатися на веб-порталах Укрпошти та видавництва «Грані-Т», а також зателефонувавши на прямий номер 0 800 500 440 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України).


Читайте разом з Укрпоштою та перемагайте в конкурсі!


Прес-центр Укрпошти
044 323 20 55

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: