Турнір на честь 50-річчя В’ячеслава Маврова

{mosimage}У неділю, 21 березня, у Стрию, в спортзалі ДЮСШ міськвно відбувся регіональний турнір з міні-футболу, присвячений 50-літньому ювілею відомого ветерана футболу Львівщини, кандидата у майстри спорту СРСР В’ячеслава Георгійовича Маврова. Організаторами цього турніру виступили: осередок ветеранів спорту Стрийщини та федерація футболу Стрийщини.


Інформаційні спонсори турніру: поліграфічна фірма «Укрпол», газета «Фортуна» та ТРК «Лан». Пан В’ячеслав людина шанована і відома далеко за межами нашої області. Він завжди живе футболом і радіє його успіхам. Свою футбольну кар’єру він розпочав у далекому 1978 році, одягнувши футболку львівського «ВВПУ».

За 18 років своєї футбольної кар’єри встиг пограти за команди: «Авангард» (Стрий), «Нафтовик» (Дрогобич), «Авангард» (Жидачів), «Поділля» (Хмельницький), «Скала» (Стрий), «Карпати» (Кросно, Польща), «Цементник-Хорда» (Миколаїв). У 2000 році очолив у якості головного тренера миколаївський «Цементник-Хорда». Далі працював у тренерському штабі: «Сокіл» (Золочів), «Скала» (Стрий), «Газовик-Скала» (Стрий). З липня 2006 року працює у тренерському штабі ФК «Львів». На даний момент В’ячеслав Мавров допомагає литовському футбольному спеціалісту Альгімантасу Любінскасу тренувати ФК «Львів».


На церемонії урочистого відкриття були присутні: генеральний директор ТзОВ «Сокіл», депутат Стрийської міської ради Володимир Бурій, член виконкому федерації футболу Львівщини, арбітр національної категорії Орест Пасіка, депутат Моршинської міської ради Віктор Янко директор Стрийської міської ДЮСШ Олексій Кухар, генеральний директор ТзОВ «Гетьман» Микола Дмитришин, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк, «патріарх» моршинського футболу Микола Зелінський, голова методоб’єднання вчителів фізкультури профтехучилищ м. Стрия Зеновій Кізима, директор Підгірцівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату Ярослав Сенько, та заступник головного редактора газети «Фортуна» Михайло Олійник.


{mosimage}Від імені усіх ветеранів футболу Стрийщини Володимир Бурій вручив ювіляру красень-кубок і побажав довгих років життя і процвітання В’ячеславу Маврову. Від імені усіх ветеранів спорту Львівщини почесну грамоту ювіляру вручив Роман Мазяк. Далі слово взяв В’ячеслав Мавров.


У своїй промові він подякував усім присутнім за цінні призи і за чуйне ставлення до його скромної персони та побажав усім учасникам і глядачам здоров’я, процвітання та довголіття. У цьому турнірі прийняли участь три ветеранські футбольні команди: Стрия, Моршина та Стрийського району.  Головний суддя турніру – Олексій Кухар.


Суддя турніру – Зеновій Кізима. Регламент турніру: два тайми по 12 хвилин. Цей турнір проводився по круговій системі. У першій грі ветерани футболу Стрия розгромили своїх суперників зі Стрийського р-ну 7:2 (М. Дмитришин, В. Кухар, В. Волков – усі по 2 м’ячі, М. Лешко – 1; В. Кухар та В. Підкорчак – по 1м’ячу). У зустрічі ветеранських команд Моршина та Стрийського р-ну перемогу святкували футболісти курортного міста 4:3 (П.Вовчина – 2, І. Сало та І. Швець по – 1;  І. Кухар, В. Бобик, Ю.Галій – усі по 1).


У заключній, драматичній грі цих змагань гравці обох команд показали динамічний, атакуючий та результативний футбол. Гра розпочалася з атак стриян, які зусиллями Миколи Дмитришина вийшли вперед – 1:0. Але гості не знітилися, і через декілька хвилин Ігор Сало зрівнює рахунок – 1:1.


Мало того, його колеги по команді Ігор Швець та Василь Матійчук виводять свою команду вперед – 1:3. Проте стрияни не здаються і влучні удари Василя Кухара та Миколи Лісовського встановлюють паритет – 3:3. А коли до закінчення зустрічі залишались лічені секунди, найкращий бомбардир стриян Микола Дмитришин не сильним, але точним ударом встановив остаточний рахунок – 4:3.


Отож, – важка і вимучена перемога ветеранів футболу Стрия, які отримали з рук В’ячеслава Маврова великий перехідний красень-кубок. Як пообіцяли організатори, цей турнір стане традиційним.


P.S. Інтерв’ю з В’ячеславом Мавровим читайте в одному з наступних номерів газети.


Михайло Олійник. Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: