«Стрияночка» танцюватиме на найвищій вершині України

Талант і креативність – це про дитячий ансамбль «Стрияночка». Успішно виступаючи на конкурсах і фестивалях, здобуваючи найвищі нагороди, тріумфуючи за кордоном і на рідних теренах, учасники танцювального колективу під керівництвом Олексія та Олени Боровницьких відточують свою хореографічну майстерність і під час літніх канікул. Та не танцями єдиними!

Батьківський комітет юних танцюристів, 18-20 серпня, організовує цікаву поїздку зі сходженням на г. Говерлу: «Український Тавор – за мир та спокій, за єдність в Україні», присвячену 26-й річниці незалежності нашої держави.

Кульмінацією сходження буде ніщо інше, як – танці. 19 серпня дитячий ансамбль «Стрияночка» на найвищій вершині України г. Говерла (2061 м) встановлюватиме рекорд, піднявшись у складі 20 дітей (10 пар) віком від 10 до 14 років та протанцювавши двадцяти хвилинну програму народно-сценічних танців, переодягаючись у залежності від хореографічної композиції у костюм гуцульського регіону – старовинний гуцульський опришківський танець «Аркан» та гуцульський парний танець «Гуцулія»; хореографічну композицію «Україна єднає світ» у костюмах різних країн світу та український народний танець «Гопак» у костюмах регіону центральної України.

Завчасно було подано заявку на рекорд, тож за його встановленням слідкуватиме представник книги національних рекордів України. Тримаймо кулачки за наших земляків, які безперечно увійдуть в історію сходжень на гору Говерла. Здається, до них ще ніхто це не робив. Стрияночка супер, стрияночка клас, по всій Україні танцює для нас! Три-и-и-и п’ятнадцять – гримніть най йде дим!

Наталія КАРПЕНКОВА.
Фото з архіву «Фортуни»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: