Стрияни Іван Гайванович та Сергій Яровий – чемпіони Львівщини 2009 року

{mosimage}5 грудня у Львові відбувся чемпіонат Львівської області з рукопашного бою у повному контакті серед чоловіків. До складу збірної команди Стрия, яка готувалась до цих змагань під керівництвом тренера Андрія Шапошнікова, ввійшли шість спортсменів: вагова категорія (в/к) 65 кг – Юрій Назарець (1991 р. н.), в/к 70 кг – Сергій Яровий (1990 р. н.), в/к 75 кг – Мельник Андрій (1985 р. н.), в/к 80 кг —  Євген Пинів (1984 р. н.), в/к 90 кг – Зеновій Кобіневич (1991 р. н.), в/к більше 90 кг – Іван Гайванович (1989 р. н.).

Хотів би відзначити, що цей чемпіонат пройшов у важкій та безкомпромісній боротьбі. У підсумку, в особистому заліку чемпіонами нашої області стали стрияни Сергій Яровий та Іван Гайванович, які провели ці змагання на одному диханні і цілком заслужено стали найсильнішими у своїх вагових категоріях.


До речі, наш важковаговик Іван Гайванович втретє поспіль став чемпіоном Львівщини, що є абсолютним досягненням серед спортсменів нашого міста у даному виді спорту. Вдало провели усю турнірну дистанцію ще два наші земляки — Юрій Назарець та Євген Пинів, які посіли відповідно друге та третє місця. Хотів би відзначити і Зеновія Кобіневича та Андрія Мельника, які непогано провели дуже важкі поєдинки з визнаними майстрами рукопашного бою зі Львова.


Ці бої були рівними, однак перемоги святкували, як це не раз буває, їх суперники. Наші молоді спортсмени достойно виступили на цих змаганнях, про що говорить і той факт, що у загальнокомандному підсумку збірна команда м. Стрия у неймовірно важкій боротьбі виборола високе призове третє місце. Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами.


Стрийські бійці рукопашного бою та їх тренер Андрій Шапошніков висловлюють слова щирої подяки начальнику відділу фізичної культури і спорту Стрийського міськвиконкому, депутату Стрийської міської ради Руслану Каліцуну та директору Стрийської ЗОШ № 11 Сергію Запісову за надану підтримку та допомогу.


На разі троє наших спортсменів: Іван Гайванович, Сергій Яровий та Юрій Назарець приймають участь у Кубку України з рукопашного бою серед дорослих, який стартував 19 грудня у столиці нашої держави – Києві.


Хочеться побажати усім нашим спортсменам вдалих стартів та блискавичних перемог і у Новому році. Хай щастить Вам!


Михайло ОЛІЙНИК.
Фото Андрія ШАПОШНІКОВА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: