Стриянин Ігор Ганяк – срібний призер Кубка федерації шашок Львівщини 2009 року

{mosimage}Напередодні Нового Року, з 25 по 27 грудня, у м. Турка у приміщенні актового залу місцевої школи – інтернату відбувся особистий Кубок федерації шашок Львівщини – 2009.


Хотів би відзначити, що у цьому Кубку прийняли участь 37 найсильніших шашкістів нашої області, серед яких виступали: два міжнародних майстра України, один майстер спорту України та десять кандидатів у майстри спорту України.

Слід зауважити, що боротьбу за особистий Кубок федерації Львівщини вели і шість чарівних постатей прекрасної половини людства, серед яких була і чемпіонка Європи 2009 року серед ветеранів з шашок, член ветеранської жіночої збірної України з шашок, міжнародний майстер України Зоряна Анісімова з Нового Роздолу.


Головний суддя змагань – національний арбітр України Іван Ільницький (Львів). Змагання проводились по класичній швейцарській системі. Тривалість однієї партії – 35 хвилин. Наше місто на цих змаганнях представляли: майстер спорту України Ігор Ганяк та кандидат у майстри спорту (кмс) України Михайло Максименко.


Дуже приємно, що обидва наші земляки гідно представили наше місто на цьому кубку. Вище всіляких похвал провів усі свої зустрічі один з найсильніших шашкістів Львівщини стриянин Ігор Ганяк.


Продемонструвавши високий рівень підготовки та жагу до перемоги наш краянин у підсумку набрав 13 очок і посів високе друге місце, поступившись переможцю, міжнародному майстру Івану Бутляру (Жовква) лише одним очком.


Третім фінішував представник Турки кмс України Ігор Комарницький, який у підсумку набрав таку саму кількість очок як і наш земляк, однак за індивідуальними показниками поступився йому.


Четверте та п’яте місця посіли відповідно кандидат у майстри спорту України Василь Музика (Львів – Турка) та найкраща серед жінок Зоряна Анісімова. Ще один наш представник – стриянин Михайло Максименко у особистому заліку набрав 11 очок і розділив 7-8 місця. Паралельно з цим кубком проходив бліц-турнір Кубка федерації шашок Львівщини, у якому прийняли участь 24 спортсмени.


У результаті цього бліцу кмс України Ярослав Тибінка (Новий Розділ) та стриянин Ігор Ганяк у підсумку набрали однакову кількість очок – по 11.


Між ними повинен був відбутися додатковий матч за звання переможця, однак організатори змагань без обговорення присудили перше місце Ярославу Тибінці. А Ігор Ганяк знову посів друге місце. Переможці та призери були нагороджені дипломами та медалями.


Хотів би зазначити, що фінансову допомогу нашим шашкістам – Ігорю Ганяку та Михайлу Максименко – у підготовці та поїздці на особистий Кубок федерації шашок Львівщини надали депутат Стрийської міської ради Юрій Вінярський та приватний підприємець Зеновій Цеслів. За це їм щира подяка та велика шана.


Михайло ОЛІЙНИК

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: