Стриянин Євген Трунов – чемпіон України та Львівщини 2010 року серед юнаків

Нещодавно у Львові відбувся чемпіонат Львівщини серед юнаків та дівчат 1992 р. н. та молодші.

Відмінно виступив на цьому чемпіонаті вихованець Стрийської ДЮСШ «Гарт», кандидат у майстри спорту України стриянин Євген Трунов (тренер Ігор Миколайович Лебідь).

В особистих змаганнях нашому земляку не було рівних і він заслужено став переможцем. Крім того, у парних змаганнях разом з львів’янином посів перше місце.

А ось у змішаних парних змаганнях Євген Трунов та вихованка ДЮСШ «Гарт» Юлія Білокінь (тренер Ігор Миколайович Лебідь) посіли почесне третє місце. Хотів би відзначити, що третє місце у парних змаганнях серед дівчат посіли вихованки ДЮСШ «Гарт» Юлія Білокінь та Оксана Кіїв.

Відразу після обласного чемпіонату у Львові у спортзалі ДЮСШ № 1 пройшли попередні змагання чемпіонату України (Західний регіон) серед юнаків та дівчат 1992 р. н. та молодші.

У цих змаганнях прийняли участь найкращі тенісисти з Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Волинської та Львівської областей. Дуже приємно, що і на цьому турнірі не було рівних стриянину Євгену Трунову, який в особистих змаганнях серед юнаків посів перше місце.

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами. Наразі Євген Трунов приймає участь у складі юнацької збірної Львівської області  (головний тренер Ігор Миколайович Лебідь) в чемпіонаті України, який у ці дні проходить у м. Умань.