Стриянин Роман Павлів – чемпіон України 2017 року серед ветеранів

Нещодавно у м. Києві на території виставкового «Експоцентру» відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів. У цих змаганнях прийняли участь близько 100 ветеранів легкої атлетики з 16 областей України.

Відразу після урочистостей розпочалися стартові забіги серед ветеранів різних вікових груп. Дуже відрадно, що у складі ветеранської збірної Львівщини в бігу на 10 000 метрів виступав член осередку ветеранів спорту Стрийщини, кандидат у майстри спорту України, 56-річний легкоатлет Роман Павлів.

Наш іменитий стриянин умів випередити усіх на своїй коронній дистанції та став чемпіоном України у своїй віковій групі, показавши при цьому результат 36 хвилин та 31 секунду з рейтингом 86,60%, з чим ми його усі вітаємо та бажаємо нових перемог. Хотів би зазначити, що Роман Павлів вже неодноразово перемагав на всеукраїнських та міжнародних змаганнях серед ветеранів. У загальнокомандному заліку перше місце вибороли спортсмени-ветерани Києва, друге – команда Київської області, третє – збірна Львівської області.

Переможці та призери цьогорічного чемпіонату України серед ветеранів були нагороджені медалями та грамотами. Церемонію нагородження провів президент федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул та голова комісії ветеранів спорту України Валентина Крепкіна.

На даний час стриянин Роман Павлів готується до нових стартів.