Стрийський коледж тримає марку

{mosimage}З 17 по 19 березня у Київському палаці для дітей та юнацтва відбулася міжнародна виставка-презентація «Сучасні навчальні заклади-2010», в якій взяли участь більше 250 навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації з України та зарубіжжя.


Приємно констатувати, що на цьому престижному навчальному форумі був представлений і Стрийський  коледж Львівського аграрного університету. Розповісти про нещодавню відповідальну поїздку до столиці України ми попросили заступника директора коледжу з навчальної роботи Софію Петрівну Лесюк.

– Софіє Петрівно, то що ж це за виставка і хто її організатори?


– Міжнародна виставка-презентація «Сучасні навчальні заклади-2010» має на меті представити творчі досягнення педагогічних колективів в інноваційному розвитку освіти України на огляд фахівців, усього суспільства, міжнародної спільноти. На такій виставці навчальні заклади різних рівнів, наукові установи, органи управління освітою можуть комплексно презентувати науковий потенціал, рівень підготовки кадрів для виробництва і бізнесу. Організаторами виставки є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук України.


– Яким чином Стрийський коледж зумів потрапити до числа учасників?


– Було складно. Але завдяки постійному вдосконаленню матеріально-технічної бази, модернізації навчально-виховного процесу, впровадженню інноваційних технологій, ми розуміли, що вправі брати участь у такій виставці. Звичайно, не обійшлося без клопіткої організаційної роботи. Разом із заявкою на участь у виставці, ми відіслали до столиці величезну кількість методичних матеріалів.


– Знаю, що з Києва ви повернулися не з пустими руками. То якими здобутками можете похвалитися?


{mosimage}– Тішимося, що наші старання не були марними. Стрийський коледж в номінації «Застосування інноваційних педагогічних технологій при підготовці фахівців у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації» був нагороджений бронзовою медаллю та дипломом за модернізацію національної системи освіти. Почесної грамоти «За творчу організаторську роботу по розвитку сучасної національної системи освіти» удостоєний директор нашого коледжу Василь Федорович Дмитришин.


– Які маєте плани на майбутнє?


– На місці сидіти не збираємося. Продовжуватимемо у тому ж дусі. В першу чергу заради престижу навчального закладу та підвищення рівня навчання. В найближчій перспективі плануємо приймати участь у Всеукраїнській виставці «Агро-2010», що відбудеться 16-19 червня у Київському національному комплексі «Експоцентр України». Вже подали заявку. Крім того, проводимо активну профорієнтаційну роботу, готуємося до прийому студентів на 2010-2011 н.р. Хочу зауважити, що з року в рік контингент наших студентів зростає. Маємо студентів не лише зі Львівщини, а й з Івано-Франківщини та Закарпаття.


Розмову вів Ігор БОРЩИК. Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стриянин Євген Трунов – чемпіон України та Львівщи

Нещодавно у Львові відбувся чемпіонат Львівщини серед юнаків та дівчат 1992 р. н. та молодші.