СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ВОЇНІВ АТО

Минув уже третій рік, як на сході нашої держави триває війна проти кадрових російських військових та сепаратистських бандитських угрупувань. Не секрет, що у зоні проведення антитерористичної операції на сході України багато проблем. Одна з них пов’язана з транспортом. Наша держава вкрай недостатньо забезпечує наших військових технікою, а також усім необхідним. Значну допомогу українським воїнам-захисникам надають волонтери та небайдужі українці.

У понеділок, 10 липня біля церкви Воскресіння Христового в с. Угерсько відбулося урочисте освячення автомобіля «Фольксваген транспортер Т4». Чин освячення автомобіля провели парох парафії Всіх Святих Українського Народу (м. Стрий) о. Іван Барабаш, адміністратор парафії Святих Володимира і Ольги (м. Стрий) о. Михайло Ільницький та парох парафії Воскресіння Христового (с. Угерсько) о. Ігор Гаврилишин. Такий дарунок для наших вояків зробила громада та парафіяни села Угерська, які спільними зусиллями зібрали майже 1500 американських доларів. Саме за ці зібрані кошти, наші волонтери – Володимир Курилів та Володимир Лисенко придбали авто у Польщі, поміняли колеса, відремонтували та перефарбували «німця» і передадуть його військовим 8-го окремого батальйону української добровольчої армії «Аратта», де військовим капеланом є о. Михайло Ільницький. Батальйон дислокується під Маріуполем. Отці Іван, Михайло та Ігор освятили свяченою водою також волонтерів, гуманітарний вантаж для наших бійців та усіх присутніх. Черговий гуманітарний вантаж, а це понад 2 тонни необхідних речей (медикаменти, бутильована питна вода, колеса, електростанція, генератори, продукти харчування, солодощі, господарські товари, засоби гігієни, цигарки, цвяхи та ін.) у зону проведення бойових дій АТО разом з авто цього разу повезли волонтери Володимир Курилів, Володимир Лисенко, Борис Ляхман та Андрій Великошич.

Отець Михайло Ільницький зазначив, що це авто вкрай необхідне нашим українським воїнам-захисникам. «Дуже символічно, що Ви вже вкотре відправляєтесь на схід нашої держави для того, щоб доставити цей автомобіль та цінний вантаж нашим воякам. Сподіваюсь, що завдяки цьому автомобілю буде врятоване не одне життя, а отже, усі зусилля для його придбання не були марними. Нехай Господь Бог Вам допомагає у цьому та оберігає усіх Вас та наших військових від куль та поранень. Повертайтеся додому живими та неушкодженими», – промовив духівник.

Від імені волонтерів Володимир Лисенко та Володимир Курилів подякували депутату Львівської обласної ради, члену ради директорів «ІДС Аква Груп» Всеволоду Біласу, депутату Стрийської міської ради, голові Стрийської міської організації партії «БПП «Солідарність», генеральному директору поліграфічної фірми «УКРПОЛ» Сергію Ковальчуку, президенту Асоціації промисловців підприємців і роботодавців Стрийщини, генеральному директору ТзОВ «Екран» Зіновію Карпінському, депутату Стрийської районної ради Євгену Кухару, підприємцю Ярославу Осовському, громаді села Угерсько, головам Угерської та Лисятицької сільських рад Роману Снігуру та Зеновію Блискуну, матері командира роти батальйону «Аратта» Андрія Жимонського, а також усім тим, хто їм допомагає. «Бажаємо усім вам довгих років життя, добра, злагоди, мирного неба, Божої ласки, опіки та благодаті», – виголосили наші волонтери. Також наші волонтери зазначили, що на разі нашим воїнам дуже необхідні прибори нічного бачення, рації та тепловізори.

Цього разу наші волонтери відвідають українських воїнів, які дислокуються у селищах міського типу Новотроїцьке, Зайцеве, Піски, Широкине та містах Маріуполь і Мар’їнка. Нехай щастить їм у цьому!

Михайло ОЛІЙНИК. Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: