Свято душі – це гармонія добра!

{mosimage}Краса  мальовничого прикарпатського міста Стрия взимку, в часі Різдвяних свят і колядок, не залишає байдужим нікого. З діда-прадіда  українські  традиції  і  культурні надбання  передаються із покоління в покоління.


Традиційно кожна українська родина святкує Різдво Христове, Старий Новий рік і Йордан.  В  свята в кожну оселю приходять колядники колядувати і молоді хлопчаки засівати й віншувати на добро і на радість господарям і всьому світу.

Добропорядність,  добро, доброзичливість — це українські  пріоритети, які  притаманні  в  українських  галицьких  родинах.


Як добре, що в наш такий неординарний час, незважаючи на важкі фінансові труднощі, знаходяться люди, які цінять українські традиції і  державні пріоритети, допомагають тим, хто найбільше цього потребує.


14 січня в ДНЗ №4 «Супутник», що знаходиться за адресою: вул.Олесницького,14, відбулася радісна для малечі подія.


В садок з подарунками завітали депутат Стрийської міської ради фракції БЮТ Ігор Йосифович Маланчук і Володимир Кам’янка — помічник-консультант депутата Львівської обласної ради Сергія Ковальчука. Вони побажали дітям хорошого здоров’я і привітали вихователів з Старим Новим роком.


Висловлюємо щиру подяку за подарунки депутату Львівської обласної ради Сергію Ковальчуку, а також депутату Стрийської міської ради Ігорю Маланчуку. Нехай це безкорисне добро відобразиться у здійсненні Ваших духовних і матеріальних мрій, нехай Боже благословення та успіх завжди будуть з Вами.


З повагою і вдячністю колектив ДНЗ №4.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як проголосували райони та міста Львівщини

Юлія Тимошенко отримала понад 90-відсоткову підтримку у 14 районах та одному місті обласного значення у Львівській області.