Підведення підсумків обласних спортивних ігор «Здоров’я літніх людей — 2009»

{mosimage}Ось і канув у лету 2009 спортивний рік. За результатами 2009 року діяльність осередку ветеранів спорту Стрийщини при міському відділі фізичної культури і спорту Стрийського міськвиконкому, а також обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» була зосереджена на подальшому залученні ветеранів усіх видів спорту Стрийщини у різних вікових категоріях до активної участі у реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту.

Протягом усього 2009 спортивного року на Львівщині проходили обласні спортивні ігри «Здоров’я літніх людей – 2009». Метою цих змагань є підвищення якості фізкультурно-оздоровчої та спортивної робіт з літніми людьми за місцем проживання, а також організація змістовного відпочинку літніх людей та членів їх сімей та визначення найкращих спортсменів – ветеранів. 


У семи видах спорту приймали участь команди із міст обласного підпорядкування, районів міста Львова та малих міст Львівщини. Вік усіх учасників змагань: чоловіки – 40 років і старші, жінки – 35 років і старші.


Напередодні Нового року у м. Дрогобичі проходили змагання з останнього виду спорту – більярду. Перед початком змагань усіх учасників та гостей змагань привітали представники місцевої влади та спорту.


Команду міста Стрия представляли директор Стрийської ДЮСШ міськвно Олексій Кухар та відомий на Стрийщині шанувальник більярду Віктор Бабков (на фото). У результаті цих змагань перше місце виборола команда Дрогобича, друге – команда Стрия, а третє – представники Самбора. Переможець та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Крім того, усі учасники отримали подарунки від Святого Миколая.


Отож, за результатами в усіх семи видах спорту стрияни посіли два перших, три других та два третіх місця. У підсумку, команда м. Стрия посіла загальнокомандне перше місце у цій обласній спартакіаді «Здоров’я літніх людей – 2009» і тим самим підтвердила статус найсильнішої ветеранської команди на теренах Львівщини.


Крім спортивних досягнень наші владні структури повинні приділяти першочергову увагу та постійну турботу питанням соціального захисту ветеранів фізичної культури і спорту, відстоювати їх права та законних інтересів, сприяти ветеранам у лікуванні, оздоровленні та медичному обслуговуванні. Адже без минулого немає майбутнього.


Роман МАЗЯК


 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Правда про дитячу брехню

Дорослі часто зустрічаються з таким явищем, як дитяча брехня. Що ж робити, як її виявити і чи існують засоби профілактики для такого негативного феномену.