Про підсумки роботи бюро правової допомоги говорили у Стрийському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

До Стрия приїхали фахівці семи бюро правової допомоги, які діють у територіальній юрисдикції цього центру. Саме від них присутні почули про цікаві будні працівників найважливішої ланки системи правової допомоги – бюро. Захід із вітальним словом розпочала заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Віра Іськович.

Про мету та завдання бюро розповів Василь Сапріянчук – працівник бюро із Нового Роздолу. Анна М аслей – головний спеціаліст відділу «Бориславське бюро правової допомоги», приїхала не сама, а з гостями (клієнтами), які подякували за роботу та побажали успіху у роботі. Далі Петро Габрівський – працівник бюро із Дрогобича продемонстрував деякі статистичні дані.

Зокрема, про кількість звернень, з них осіб жіночої та чоловічої статі, а також малозабезпечених, осіб із інвалідністю, дітей – сиріт, АТО, ВПО. Присутні слухали розповіді Христини Климух і Віри Андрейків зі Сколівщини, Тараса Сагайдака із Миколаєва, Андрія Турчинського із Жидачева, Галини Кітраль із Трускавця.

Їхні виступи були цікаві та нестандартні, не дублювали один одного.

На заході також були присутні партнери бюро й представники ЗМІ, адвокати. Модерувала цей захід Марія Николаїшин – директор цього центру. Вона коментувала кожен виступ, вдало переплітаючи цитати класиків української літератури із нормами законодавства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: