ПРОБЛЕМИ ІЗ ЗОРОМ? ВІДТЕПЕР У СТРИЮ МОЖНА ОТРИМАТИ ПРОФЕСІЙНУ ДОПОМОГУ
Для того, щоб пройти діагностику та лікування захворювань зору більше непотрібно їхати до Львова чи Києва. Допомогу професіоналів тепер можна отримати і в Стрию. Декілька місяців тому тут відкрили офтальмологічну клініку під керівництвом професора Маркіяна Новицького «Окулюс». Це одна з перших приватних клінік, які були створені у Львові. Сьогодні — це відома клініка з найсучаснішою апаратурою і командою найкращих висококваліфікованих спеціалістів, де проводиться весь спектр діагностики і лікування захворювань зору у дорослих і дітей. Для проведення огляду і хірургічних втручань сюди приїжджають фахівці зі Львова. При необхідності проведення складніших досліджень, ультразвукового обстеження ока, томографії сітківки чи операцій, які вимагають стаціонарного перебування, пацієнти скеровуються до клініки «Окулюс» у Львові. Докладніше про роботу клініки розповідає її директор, лікар-офтальмолог Маркіян Новицький.
– Із якими проблемами найчастіше звертаються пацієнти у клініку «Окулюс»?
– Найпоширенішим захворюванням в старшому віці є катаракта. Катаракта – це помутніння кришталика, яке виникає внаслідок порушення обміну речовин в процесі старіння людини. Часто катаракта розвивається у обох очах одночасно. Симптомами катаракти можуть бути нечіткий або затуманений зір, поява ореолів навколо світла ввечері, необхідність частої зміни окулярів, а згодом окуляри перестають допомагати взагалі. Ці скарги появляються поступово і прогресують протягом місяців чи років.
– Як лікується катаракта?
– На сьогоднішній день ані медичні препарати, ані зміна в дієті не можуть зупинити розвитку катаракти. Єдиним методом лікування катаракти є операція – видалення мутного кришталика та заміна його на прозорий штучний, так звана факоемульсифікація катаракти з імплантацією інтраокулярної лінзи, яку в народі часто називають «лазерна» операція. В клініці «Окулюс» представлений широкий вибір кришталиків як вітчизняних, так і провідних закордонних фірм-виробників на різні випадки і фінансові можливості – як звичайних гнучких кришталиків, так і торичних, які корегують астигматизм, чи мультифокальних, які дають чіткий зір і здалеку, і зблизька. При передопераційному огляді наші лікарі індивідуально визначають, які саме кришталики підходять пацієнту. У нашій клініці, завдяки найсучаснішій апаратурі, як і за кордоном, хірургія катаракти проводиться амбулаторно. Таким чином пацієнту після операції накладається пов’язка і він повертається додому, не залишаючись у лікарні. При вчасно виявлених неускладнених випадках операція триває 10-15 хв. Це нетравматичний, безшовний метод хірургії, який проводиться під місцевою анестезією. Протягом місяця хірург проводить безкоштовні огляди,  щоб оцінити покращення зору після операції. Ми завжди намагаємось бути відкритими і доступними для наших пацієнтів. Тому у клініці «Окулюс» діє постійна гнучка система знижок для різних пільгових категорій.
– Як потрапити на прийом у клініку «Окулюс» у Стрию?
– Все дуже просто, ми знаходимося на 5 поверсі, в приміщенні поліклініки Стрийської центральної районної лікарні. Можна також зателефонувати за номером  098-74-39-249 і Вам повідомлять, в який день і на котру годину прийти на огляд.
Розмову вела Юлія ХОМЧИН

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Календар першості України серед команд ІІ ліги (гр

Дата                     Команди