Природна стихія не завадила стриянам ярмаркувати

Дев’ятий Великий Карпатський ярмарок-фестиваль «СтрийОрганікФест-осінь-2017» відгомонів у супроводі сильного вітру і дощу. Та природня стихія не завадила стриянам і гостям міста поярмаркувати на славу. Неймовірні запахи, смачні страви, еко-продукція, п’янке закарпатське вино, вироби народних умільців на три дні заполонили середмістя Стрия. Майдан Ринок, як у старі добрі часи був місцем зустрічі старих і нових друзів.

Як розповів голова спостережної ради КС «Вигода», ідейний натхненних Фесту Петро Маковський, це був останній захід у рамках II Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок з нагоди 25-ї річниці кредитної спілки «Вигода» та 5-ї річниці фонду громад «Рідня». На його думку цей Карпатський ярмарок мав свої особливості. Це – волонтери із с. Шульгівка, Петриківський р-н, Дніпровщина; фестиваль у фестивалі – Квасольовий фест «Стрийський Ясь» у партнерстві із Департаментом АПК Львівської ОДА, посольством Франції в Україні, за участі шеф-повара корпорації Фест Сергія Пожара (до речі, стриянина); участь ТМ «Добра корівка» зі Стрийщини із сирами з козячого молока «Мукко»; велоклуб «СтрийРоверСіті» провів велозмагання «Стрий-Кантрі»; вперше компанія «Молокія» виступила інформаційним партнером; коза – головний приз традиційної лотереї пішла на благодійні торги і за неї було виручено 320 грн – благодійний внесок у фонд громад «Рідня».

Таким чином коза ціла і не ушкоджена, поїхала у кооператив «Стрийський Ясь»; 20 продавців ярмарку взяли участь у змаганні – зібрати у покупців більше пожертв для ФГ «Рідня» і у цьому переміг Дмитро Маріна із Солотвина, зібравши 720 грн.

«А ще до нас завітав голова Радивилівської районної ради Володимир Кондик і керівник апарату ради Оксана Чупіна для ознайомлення із нашою працею, надихнутися ідеями економічної самоорганізації та розвитку громадянського суспільства. Це дійсно було неймовірно, попри те, що погода додала нам роботи і терпіння.

Друзі, ми самі собі ще раз продемонстрували, що українці – красиві, сильні, мужні, добрі, творчі, натхненні, працьовиті. Робіть добре свою справу і у нас все вийде! Разом ми творимо неймовірну красу спільної праці, служіння та любові. Ми, організатори, надзвичайно щасливі, бо разом з усіма пережили особливі емоції, радість спільної праці, участі, унікальні миті долі», – зазначив Петро Маковський.

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото Віктора БИВШЕВА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: