Прикра поразка ФК «Скала»

ФК «Скала» (Моршин) – ФК «Нива» (Тернопіль) 0:1 (0:1).

1 серпня. м. Стрий. Центральний міський стадіон «Сокіл». 1200 глядачів. Температура + 27оС. Оцінка поля – 4. Арбітри: Андрій Папірович, Михайло Миколюк (обидва – Хмельницький),  Андрій Приймачук (Рівне). Резервний арбітр – Андрій Біць (Львів). Суддя-інформатор – арбітр національної категорії Орест Пасіка (Стрий). Інспектор ПФЛ: Віктор Кошура (Чернівці).

«Скала»: Шпук, Басараб (к), Рустамов, Сухоцький, Антонів (Білий, 46), Бутрак (Кміть, 82), Сиващенко, Лобцов, Єрмаченко, Василів (Дністрян, 34), Гончарук (Лаврінок, 64). Запасні гравці: Михалевич, Ширай, Чорноморець. Головний тренер – Іван Бубіс.

«Нива»:  Мазур, Гринченко, Орлов, Городецький, Кормило, Лафазан (Сеньків, 89), Довбиш, Пришнівський (Витак, 69), Ковальов, Остренко (Анахін, 56), Панасюк (Розман, 46; Мдінарадзе, 79). Запасні гравці: Андрієшин, Тригуба. В. о. головного тренера – Сергій Шиманський.

Голи: 0:1 –  Володимир Пришнівський  (37 хв.)

Попередження: Павло Лобцов (23 хв.), Андрій Ковальов (64 хв.), Михайло Басараб (82 хв.), Руслан Мазур  (85 хв.),  Василь Шпук (85 хв.), Віталій Городецький (85 хв.).  Вилучення: Віталій Дністрян (87 хв.).

1 серпня, у неділю,  на Стрийському центральному міському стадіоні «Сокіл» у рамках другого туру національного друголігового чемпіонату футболісти моршинської «Скали» приймали тернопільську «Ниву». Молода моршинська команда за вісім днів провела три офіційні матчі (два – у чемпіонаті та один – на кубок).

Мабуть, втома вплинула на гру команди з курортного містечка у зустрічі з тернопільською «Нивою», і як результат –  прикра поразка від своїх найближчих географічних сусідів.  З перших хвилин матчу обидві команди пішли в атаки, раз по разу створюючи небезпечні моменти біля воріт Василя Шпука та Романа Мазура.

На шостій хвилині матчу  господарі створили небезпечний момент біля воріт гостей, проте Станіславу Гончаруку забракло майстерності у даному епізоді. У відповідь гравці ФК «Нива» провели не менш красиву атаку, проте до завершального моменту справа так і не дійшла. На 14-й хв. матчу обидві команди обмінялися небезпечними атаками, на вістрі яких опинялися Олександр Єрмаченко (у господарів) та  Андрій Ковальов (у гостей).

Надалі гра переважно проходила у центральній частині поля. Так було до 36-ї хвилини.  Хвилину потому гості провели швидку контратаку, яку завершив прицільним ударом Володимир Пришнівський – 0:1.

До перерви міг встановити паритет у цій зустрічі найактивніший гравець у складі «Скали»  в першому таймі — Станіслав Гончарук. Отримавши м’яча у штрафній гостей він невідпорно пробив, однак воротар гостей у карколомному стрибку зумів відбити смугасту «кулю» на кутовий.

Друга половина зустрічі розпочалася з атак господарів, які прагнули зрівняти рахунок  Вони активніше стали діяти на полі, створюючи небезпечні моменти біля воріт Руслана Мазура. Однак у окремих епізодах відмінно протистояв атакам господарів страж тернопільських воріт, а у решти випадках неточність підводила молодих моршинських футболістів.

Небезпечно атакували ворота гостей  Олександр Єрмаченко та Павло Лобцов, проте їхні зусилля були марними. На 84-й хв. за грубу гру проти суперника червону картку перед собою побачив Віталій Дністрян, тим самим зробивши шанси своєї команди бодай на нічию примарними. Фінальний свисток арбітра у полі Андрія Папіровича застав в атаці господарів поля. Отож, мінімальна поразка ФК «Скала» – 0:1.

Наступний свій поєдинок підопічні Івана Бубіса проведуть 7 серпня в Іллічівську проти місцевго «Бастіону». А 14 серпня у Стрию, на центральному міському стадіоні «Сокіл» будуть протистояти другій команді одеського «Чорноморця».