Порядок на кухні – запорука гарного приготування. Чому набори для спецій слід розглянути до покупки

Найбільш зручним та правильним варіантом зберігання всіх спецій, трав, солі та інших смакових добавок стали спеціальні ємності, які дозволяють компактно та зручно розмістити кожну приправу окремо одина від одної. Використання таких товарів дозволяє розставити спеції за кольорами, алфавітом та в будь-якому зручному для вас порядку, щоб мати швидкий доступ до них у будь-який момент. З такою підставкою вам більше не доведеться шурудiти в численних пакетиках у пошуках куркуми або паприки. Усі приправи залишаються на очах і під рукою. Підставки на сайті “Всі ціни Києва” відрізняються своєю вартістю, розмірами, кількістю ємностей та матеріалами.

Kamille 7032

Основою для зберігання спецій є містка підставка з металу з габаритами 19.6x17x17см. На ній є місця під 12 баночок, які також йдуть у комплекті. Висота кожної ємності 95 см, а діаметр 4 см. Кожна баночка розрахована на 100мл. На думку виробника, сильними сторонами цього комплекту є сучасний дизайн, використання виключно безпечних матеріалів, які не поглинають запахи, а також простий догляд за елементами набору в побуті. Тому, перш ніж вибрати набір для спецій, переконайтеся в якості та практичності товару.

 • вид – набір для спецій;
 • 13 предметів (12 ємностей по 100 мл);
 • солонка, перечниця, підставка;
 • матеріал – скло, нержавіюча сталь;
 • розміри підставки – 17x17x19.6 см.

Середня вартість – 641 грн.

Benson BN-175

Набір із 17 предметів розрахований на велику кількість спецій у будинку. Ця підставка з ємностями підійде для домогосподарок та професійних кухарів, в арсеналі яких є все від перцю до кардамону та шафрану. Використання скла в комбінації з металом дозволило ємностям не вбирати запахи і не фарбуватися під впливом спецiй. Завдяки цьому у баночці, де зберігалася паприка, після миття можна зберігати сіль чи трави. Кришка щільно закривається, тому ви можете не переживати за рахунок збереження дорогих спецій. Герметичне зберігання дозволяє продуктам надовго зберегти свій аромат та смак. Щоб ємність не займала багато місця на полиці або робочій поверхні, її зробили круглої форми.

 • вид – набір для спецій;
 • 17 предметів (16 ємностей, діаметр 4.2 см, висота 9.3 см);
 • солонка, перечниця, підставка;
 • матеріал – скло, нержавіюча сталь;
 • розміри підставки – 24.5x14x14 см.

Середня вартість – 550 грн.

Stenson MS-3504

Набір Stenson MS3504 складається з підставки та 9 банок зі скляним корпусом та металевими кришками. Завдяки прозорим стінкам, спеції всередині баночок виглядають дуже красиво і додають затишку в загальну атмосферу на кухні. Упорядковане зберігання приправ дозволяє позбутися хаосу. Поставивши поряд з плитою підставку, ви матимете постійний доступ до улюблених трав або спецій під час приготування їжі. Проте надто близько встановлювати підставку не рекомендується. Її дерев’яні елементи можуть легко спалахнути, а металеві кришки від високої температури швидко нагріються і є ризик обпектися.

 • вид – набір для спецій;
 • 10 предметів (9 ємностей);
 • солонка, перечниця, підставка;
 • матеріал – скло, нержавіюча сталь, дерево;
 • розміри підставки – 18x18x24 см.

Середня вартість – 529 грн.

Висновок

Далеко не на кожній кухні є набір для спецій, але господині, які мають такий предмет у своєму розпорядженні, відзначають практичність, високий рівень зручності і навіть необхідність наборів для спецій. Якщо ви цінуєте порядок, маєте у своєму арсеналі безліч різних прянощів, трав, приправ та просто обожнюєте стильні речі на кухні, тоді без такого набору дійсно не обійтися.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Костюми для зимової риболовлі Норфін, як вибрати,

Компанія Норфін має великий досвід та власні технології, які використовує при створенні комфортного та безпечного одягу для зимової риболовлі.