ПОДУШКА З ГРЕЧАНИМ ЛУШПИННЯМ: НАТУРАЛЬНІСТЬ ТА ОРТОПЕДИЧНИЙ ЕФЕКТ

Подушка з гречаним лушпинням є одним з найефективніших елементів спального місця. Без якісної та гігієнічної подушки здоровий сон неможливий. Систематичне навантаження на хребет та шийний відділ, провокує головну біль та здатне порушувати сон. Правильне положення голови, та й в цілому тіла людини, безпосередньо впливає на якість сну.

Вибір подушки доволі складне завдання, тому варто проаналізувати характеристики кожного з варіантів та перевірити їх на практиці. Сьогодні на ринку існує велика кількість ортопедичних подушок з різним наповненням, але і вони не завжди здатні вирішити проблему окремої людини.

Чи не найважливішим критерієм при виборі подушки є її зручність. Цей фактор напряму залежить від висоти, наповнення, жорсткості та розміру подушки. В якості наповнення використовуються як натуральні, так і штучні матеріали. Подушка з гречаним лушпинням-відмінний варіант для тих, в кого спостерігається порушення сну, безсоння, періодичний головний біль чи біль у шиї.

ДЛЯ КОГО ПІДІЙДЕ НАПОВНЮВАЧ ГРЕЧАНЕ ЛУШПИННЯ

Подушка з гречаним лушпинням корисна для людей, які відчувають періодичні болі в шиї та хребті. Надзвичайно ефективна така подушка при остеохондрозі. Позитивний ефект від подушки полягає в її здатності повністю повторити форму голови людини, сприяє зручному положенню шиї. Чудово підійде така подушка для людей з проблемною шкірою. В такій подушці не розвиваються пилові кліщі, які часто є причиною прищів та подразнень на тілі.

Лушпиння гречки є природнім наповнювачем, тому на початку користування зустрічається незвичне шарудіння та характерний гречаний запах. Часто зустрічаються випадки, коли вага подушки завелика та й подушка є високою. В такому випадку вона може бути надто жорсткою та викликати певний дискомфорт під час сну.

Як же вирішити проблему? Для початку, потрібно відібрати з подушки зайве лушпиння та сформувати подушку потрібної Вам ваги. Перед сном рекомендується розподілити лушпиння по всьому периметру подушки до утворення необхідної Вам форми. В такому випадку Ви неодмінно виспитесь, а сон буде максимально приємний. Щодо розміру та ваги, то найбільш прийнятним вважається таке співвідношення:

– розмір подушки 40*60 см

– вага 2-2,5 кг

Лушпиння гречки-це натуральний наповнювач, тому через тертя в ній може утворитись пил. Ця проблема легко вирішується-варто лише пропилососити таку подушку. Для більш комфортного користування рекомендується:

– обирати подушку, що має блискавку чи знімний чохол;

– матеріал, з якого виготовлений чохол, повинен бути щільним та не пропускати пил.

ПЕРЕВАГИ ПОДУШКИ З ГРЕЧАНИМ ЛУШПИННЯМ

– розсипчастий наповнювач, який набуває потрібну форму;

– здатність наповнювача рівномірно розподілятись по периметру подушки;

– відсутність болі в області шиї після сну;

– не жарко під час сну, створюється відчуття прохолоди;

– чудово тримає форму;

– екологічна;

– жорстка.

Серед основних недоліків варто відзначити те, що подушка з часом може сипатись. В такому випадку її потрібно просто пропилососити.

ДОГЛЯД ЗА ПОДУШКОЮ З ГРЕЧАНОГО ЛУШПИННЯ

Правильний догляд збереже Вашу ортопедичну подушку з гречаним лушпинням та продовжить термін її експлуатації.

Для збереження гігієнічних властивостей Вашої гречаної подушки, рекомендується помістити лушпиння на декілька днів в морозилку. Таку процедуру достатньо проводити раз в рік.

Щоб випрати подушку з гречки, потрібно вийняти лушпиння, випрати наволочку. Після повного висихання наволочки повернути лушпиння на місце.

Подушку з гречаним наповненням рекомендується періодично провітрювати та не допускати проникнення вологи всередину.

ПОПУЛЯРНІСТЬ ОРТОПЕДИЧНОЇ ПОДУШКИ З ГРЕЧКОЮ

Подушка з наповнювачем гречане лушпиння-не тільки відмінна альтернатива звичайній подушці, вона має ряд беззаперечних переваг, що підтверджують все більше її прихильників. Сучасний ринок текстильної продукції пропонує великий вибір подушок з наповненням гречане лушпиння.

Деякі подушки є двосторонніми. З одного боку для наповнення використовується гречка, з іншого-штучний наповнювач. Асиметричність такого наповнення, дозволяє подушці мати різну жорсткість кожної з сторін. В такому випадку людина отримує можливість обирати сторону подушки, в залежності від самопочуття та стану власного здоров’я. Купити подушку з гречаним лушпинням завжди правильне рішення, оскільки тривалий термін її використання забезпечить Вам комфорт та затишок під час сну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: