Писанка для стриян від «Фортуни»

«Фортуна» створює святковий настрій стриянам. Наша патріотична клумба «одягла» нові шати. Її прикрасила 1.5 метрова писанка та різнокольорові камінці. Ідею підтримав генеральний директор фірми «УКРПОЛ», депутат Стрийської міської ради (фракція БПП) Сергій Ковальчук та надав кошти для реалізації задуму. А вже силами колективу газети клумба отримала довершений вигляд.

Минулого року депутати Стрийської міської ради з ініціативи міського обранця Володимира Кам’янки, з метою увіковічити пам’ять нашого земляка майданівця-активіста, посмертно нагородженого званням Героя України, Юрія Дяковського, перейменували сквер на вул. Юрія Липи, 6, біля редакції газети «Фортуна», його ім’ям. І тому справою честі колектив видання вважає утримання в належному стані його території.

Сподіваємося, що у часі Великого Посту та Великодніх Свят не знайдуться ті, хто б зруйнував цю красу. Бо маємо прикрий досвід, як минулого року, напередодні 25-ї річниці Незалежності України, облаштувавши клумбу на місці недіючого фонтану і засадивши її хризантемами, згодом щодня виявляли викрадені кущики квітів. Охоронцям вдалося двічі затримати зловмисників, та акти вандалізму продовжилися. Тризуб і напис «Слава Україні!» також було пошкоджено.

Незабаром Вербна Неділя та величне свято Пасхи, коли тисячі стриян прямуватимуть до головної святині міста – церкви Успіння Пресвятої Богородиці, щоб взяти участь у святочних Літургіях, і хотілося б, щоб повертаючись з храму в піднятому настрої мали змогу відпочити у сквері, посидіти на лавці, зробити світлину на пам’ять поруч з нашою патріотично-святковою клумбою.

Те, яким буде наше місто загалом і кожен його куточок залежить від нас, пересічних громадян, які дбатимуть про свою вулицю, дворик, сад. Ніхто за нас не зробить наше життя комфортним і затишним. Будьмо толерантними й поважаймо чужу працю! Веселих свят, стрияни!

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: