«Осінній вернісаж» – на потреби учасників АТО

Упродовж трьох років Україна бореться зі східним агресором. Наші безстрашні воїни-захисники мужньо обороняють її територіальну цілісність, героїчно відстоюють рідну землю у боях. Кожен свідомий українець у міру власних можливостей прагне їм допомогти – мо­литвою, листом підтримки та подяки, теп­лим одягом і різноманітною гуманітарною допомогою, яка дуже потрібна хлопцям у зоні АТО.

Завдяки добрим, небайдужим людям, во­лонтерам за покликом душі і серця, зі Стрия ре­гулярно відправляються автомобілі з найнеоб­хіднішими речами до наших хлопців на схід. Дізнавшись про черговий збір гуманітарної до­помоги військовим у зону АТО, член «Стрийської МО «БПП Солідарність», вчитель англійської мови Вівнянського НВК Віра Бісінгер запропонувала педагогічному колективу та учням зробити свій внесок у допомогу воїнам на передову – організувати шкільний ярмарок «Осінній вернісаж», виручені кошти з якого передати на потреби військовослужбовців.

Педагогічний колектив школи одноголосно підтримав таку ініціативу, а учні залюбки погодились приготувати різноманітні солодощі для продажу на ярмарку. Тож 29 жовтня, зібрані з успішно проведеного ярмарку кошти, а саме 941 гривню, учнівський та педагогічний колектив школи вирішив передати на потреби воїнів в АТО.

Дізнавшись про нагальні потреби військовослужбовців на передовій, Віра Бісінгер з учнями долучилась до придбання генератора, який разом з іншою гума­нітарною допомогою волонтер Володимир Лисенко повезе на схід.

Приємно, що наша молодь активно долучається до таких ініціатив, підтримує добрі справи, прагне допомогти та під­тримати наших воїнів, які захищають Ук­раїну.

Ольга СЕНЕТА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Grand Prix Ostrava – 2017»

У суботу, 4 листопада в чеському місті Острава відбувся міжнародний турнір з карате за версією WKF «Grand Prix Ostrava – 2017».