Освітяни та медики Львівщини: ми будемо в Києві з Порошенком!

Освітяни і медики Львівщини виступили проти політичних переслідувань опозиції, зокрема її лідера Петра Порошенка. Разом з усіма небайдужими вони поїдуть до Києва зустрічати п’ятого Президента України, який повернеться з-за кордону.

В той час, як медики вже понад 2 роки стоять на передовій у боротьбі з Ковідом, щодня зустрічаються з небезпечною недугою, влада Зелененського не спромоглася навіть виплатити їм обіцяних надбавок до зарплати. Провальною була інформаційна кампанія по вакцинації, а кисневі концентратори пацієнти часто шукали самостійно, бо влада не забезпечила ними лікарні.

“Гідне забезпечення умов праці, гідна ЗП медикам – це пріоритет цивілізованих демократичних країн. На жаль, Зеленський не продовжив ті реформи, які розпочав Петро Порошенко”, – заявила Людмила Гера.

Питання забезпечення медицини – це пріоритет європейської країни.

“Ми їдемо 17 січня в Київ, щоб відстояти право на життя в демократичній державі. Ми проти переслідувань. Ми приїдемо і вголос скажемо, про ті проблеми, які нині є в медицині та освіті”, – Анатолій Матківський.

Освітяни теж не дочекалися обіцяних 4-ох тисяч доларів від Зеленського. Передвтборчі обіцянки Президента, так і залишилися обіцянками. Освітня галузь, через постійний брак фінансування втрачає молодих науковців, які їдуть працювати закордон. А за кілька років, ще й пожинатимемо плоди дистанційного навчання і неналежної його підготовки.

“Ми живемо в час гібридної війни і зараз маємо боротися з агресором, а не розколювати суспільство! Нам треба вчитися на власній історії. Щоби критичніше сприймати нав’язування і путінською, і зeпропагандою уявлення про минуле й інтерпретацію сучасних подій маємо знати український погляд на історію України та розмовляти українською мовою. Пригадаймо, Путін волів би бачити будь кого на посаді президента України, лише не Порошенка, що є підтвердженням правильності обраного шляху 5 Президентом України. 17 січня зустрічаємося в Києві!”, – Ольга Ігнатенко.

Контроль інформаційного поля і свободи слова – це крок назад і поверннення до часів Януковича.

“В нас єдиний ворог – це Росія, а політичні переслідування опозиції нині тільки на руку Кремлю”, – заявила Звенислава Мамчур.

”Ми їдемо в Київ 17 січня – не просто зустріти Петра Порошенка, ми їдемо, щоб виступити проти політичних переслідувань!”, – заявили освітяни і медики, – Ми повинні бути у столиці, щоб відстояти наше право на вільну і демократичну державу. Ми не дозволимо Зеленському зробити в Україні “маленьку Росію”.

Переслідування патріотів і опозиції – частина плану Зеленського з побудови в Україні авторитарного режиму на зразок Білорусі та Росії. Влада вже хоче перенести вибори до ВРУ на 2023 рік, повернути корумповану мажоритарку і голосування через Інтернет. Зеленський пішов шляхом Януковича і розпочав наступ на свободу слова – тиск на опозиційні канали («Прямий» та інші), рейдерське захоплення парламентского каналу Рада, який тепер працює для “Слуг”, законопроєкт по ліквідацію Суспільного.

Сьогодні вже йдеться не про захист Порошенка, а про захист демократії в Україні. І це має стати спільною справою опозиційних сил і громадянського суспільства. Тому так важливо усім показати нашу єдність у Києві 17-го січня.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: