Освячено пам’ятну дошку Герою України Юрію Дяковському

26 травня в гімназії ім. Митрополита Андрея Шептицького пролунав останній дзвінок. На урочистій лінійці були присутні Світлана та Іван Дяковські – батьки Героя України Юрія Дяковського. Цього дня вони прийшли на лінійку з нагоди освячення меморіальної дошки пам’яті їхнього сина.

Світлана Дяковська заручилась підтримкою депутатів БПП «Солідарність» Стрийської міської ради, які й ініціювали виділення коштів з міського бюджету на виготовлення пам’ятної таблиці. Голова фракції БПП «Солідарність» Сергій Ковальчук підтримав прагнення мами у встановленні меморіальної дошки, оскільки вважає, що таким чином ім’я Юрія Дяковського та пам’ять про нього житиме вічно.

Юрій Дяковський проявив свою громадянську мужність, патріотизм та самовіддане служіння Українському народові, за його героїзм йому присвоєно звання Героя України та удостоєно орденом «Золота Зірка» (посмертно).

Вчителі, батьки та учні гімназії матимуть змогу щодня згадувати постать Юрія Дяковського, який став прикладом вірного сина України, вірного своїй Вітчизні у відстоюванні її права бути незалежною та вільною.

Ольга СЕНЕТА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: