«Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області: скринінг онкологічних захворювань у жінок»

У середу, 22 березня, в актовій залі Стрийської міської ради відбулася виїзна зустріч учасників навчань у субпроекті «Онкопревенція у Львівській області: скринінг онкологічних захворювань у жінок» та представників міжрайонних скринінгових центрів, в якій взяли участь медики Стрийської міської центральної лікарні та поліклініки, а також Стрийського пологового будинку, на чолі зі своїми керівниками.

Ця зустріч була приурочена до відкриття міжрайонного скринінгового центру в м. Стрию. Тема зустрічі – «Обмін знаннями, отриманими у рамках навчань у субпроекті «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області». Доповідачі: Михайло Шмідт – заступник головного лікаря Львівського обласного онкологічного центру, Світлана Струк – обласний позаштатний спеціаліст з онкології, завідувач гінекологічного відділу №2 Львівського обласного онкологічного центру, Михайло Білич – завідувач мамологічним відділенням Львівського обласного онкологічного центру, Олена Зелінська – гінеколог, керівник МСЦ у м. Стрию, Христина Пак та Ірина Шиманська – спеціалісти проекту СБ, які виступили з доповідями: «Налагодження роботи Міжрайонного скринінгового центру», «Результати поїздки у Міжнародне агентство з дослідження раку» (Ліон, Франція), «Можливості для гінекологів» – клініка Св. Рафала «SKANMED» (Краків, Польща), «Онкохірургія» – клініка Св. Рафала «SKANMED» (Краків, Польща), «Радіологія» – клініка Св. Рафала «SKANMED» (Краків, Польща), «Враження від університетської клініки міста Хайдельберг (Німеччина)», «Європейський конгрес радіологів» (Відень, Австрія).

Михайло ОЛІЙНИК. Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: