НОВИНИ СТРИЯ

Тендер на будівництво
Міністерство оборони України замовляє будівництво 40-квартирного житлового будинку у Стрию на вулиці Грабовецька. Очікувана вартість такого проекту становить понад 23 мільйона гривень. Під час будівництва Підрядник окрім безпосереднього будування будівлі забезпечить будинок водопроводом, каналізацією, опаленням, а також вентиляцією. Окрім цього, під час робіт Підрядник проведе до будинку електроосвітлення та газопостачання. А також забезпечить телефонізацію, радіофікацію та телебачення у будинку. Відповідний тендер розміщений на сайті публічних закупівель Prozorro.
Також підрядник має облаштувати біля будинку навколишню територію, дитячий майданчик та гімнастичну стінку. Генпідрядника зобов’яжуть протягом трьох років після закінчення гарантійного строку експлуатації об’єкта відповідати за дефекти чи руйнування, аварії чи обвали, які об’єктивно не можна виявити при прийманні закінченого будівництва. Аукціон стосовно тендеру розпочнеться 7 лютого. Закінчити будівництво планують до 10 липня 2020 року.

Вшанували пам’ять Олекси Гасина
31 січня, у селі Конюхів вшанували пам’ять легендарного генерал-хорунжого УПА Олекси Гасина – «Лицаря» з нагоди 70-ої річниці від дня його загибелі. У його рідному селі, біля пам’ятника Герою зібралися рідні, представники районної влади та місцевого самоврядування, духовенства, національно-патріотичних громадських організацій, учнівська молодь, громада села. Дійство розпочалося із панахиди, яку відправили місцеві парохи о. Зеновій Федькович (УГКЦ) та о. Іван Піцик (УАПЦ). Покладанням квітів та хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Олекси Гасина. Продовжився захід у приміщенні сільської школи, де у виконанні учнів та учасників художньої самодіяльності Народного дому прозвучали пісні й поезія на патріотичну тематику, – інформує офіційний сайт Стрийської РДА.
Вчитель історії Конюхівської СЗШ Галина Павлишин у своєму виступі відмітила, що Олекса Гасин є «містком» між двома поколіннями учасників боротьби за незалежність – тими, хто боровся у 40-50-і роки минулого століття і тими, хто сьогодні самовіддано і жертовно тримає оборону на сході України. Слово мали також голова Грабовецької ОТГ Богдан Барабаш, заступник голови Стрийської РДА Оксана Мелень, голова районної організації КУНу Микола Магас, член Стрийської станиці Братства ОУН-УПА Ярослав Клепуц, депутат Сумської обласної ради Наталія Калініченко. Після завершення заходу присутні відвідали відновлений музей-садибу Олекси Гасина.

Міські обранці готуються до сесії
Як інформує сайт Стрийської міської ради, до засідання чергової сесії готується проект рішення Про затвердження «Програми ремонту ліфтів, які обслуговуються у житловому фонді всіх форм власності», на ремонт яких передбачено виділити з міського бюджету 2 мільйони 165 тисяч гривень. У Додатку №1 до цього проекту рішення зазначено, що метою Програми є досягнення зменшення кількості звернень громадян з приводу незадовільної роботи ліфтів. Підвищення безпечного технологічно процесу та рівня охорони праці за рахунок використання нового обладнання ліфтів і забезпечення безпеки життєдіяльності населення.
Також розглядається проект рішення про затвердження Програми «Водопровідно-каналізаційне господарство». Як зазначено у документі, у межах даної програми передбачений ремонт мережі водопостачання по вул. Кривій. Вартість робіт — 581,00 тис. грн та капітальний ремонт зовнішнього водовідведення житлового будинку по вул. Шевченка, 20. Вартість цих робіт — 169,00 тис. грн. Загальна вартість ремонту складе – 750 тис. грн.

Зустріч з учасниками АТО (ООС) та підприємцями
Як інформує офіційний сайт Моршинської міської ради, 11 лютого об 11 год. 30 хв виконавчий комітет у приміщенні Моршинської міської ради проводитиме зустріч з учасниками АТО (ООС) та підприємцями на тему «Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області». На зустріч також запрошені представники Стрийської ОДПІ, Управління Держпродспоживслужби у Стрийському районі, Управління праці та соціального захисту населення Моршинської міської ради, Моршинської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, керівники банківських установ. Мета – інформувати про зміни у Програмі підвищення конкурентоспроможності Львівської області та про зміни та новини у законодавстві України, в рамках якого діють та/або діятимуть дані категорії слухачів.

Знято карантин через сказ
Минулого тижня відбулося засідання ДНПК при Стрийській райдержадміністрації. Під час засідання було знято карантинні обмеження з неблагополучного щодо сказу населеного пункту Лисятичі та сіл загрозливої 5-ти кілометрової зони – сіл Кути, Луги, Пукеничі, а також прилеглих мисливських угідь, у зв’язку з виконанням у повному обсязі плану комплексних заходів ліквідації вогнища сказу у даних населених пунктах. Контрольні відстріли лисиць у мисливських угіддях довкола даних населених пунктів показали негативний результат. Про це повідомляє офіційний сайт Стрийської РДА.

Рубрику підготував Микола КАРПЕНКОВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: