НОВИНИ КРАЮ

ДЕМОНТУВАЛИ 43 НЕЗАКОННІ АЗС
Найбільше незаконних АЗС були ліквідовані на Львівщині в її адміністративному осередку, а також у Самборі, Червонограді, Стрию, Городоцькому, Жовківському, Золочівському, Пустомитівському, Старосамбірському та Стрийському районах. Загалом у Львівській області виявили понад 100 нелегальних АЗС, закрили 43, а щодо восьми з них відкрито кримінальні провадження. Про це пише сайт  https://dailylviv.com з посиланням на прес-службу Львівської облдержадміністрації.

СПІВПРАЦЯ З КЛОДСЬКИМ ПОВІТОМ
6 грудня, голова Стрийської РДА Василь Зубрицький зустрівся з делегацією з Республіки Польща, до складу якої ввійшли підприємці з Клодського повіту. Співпраця з ними триває з 2008 р., коли було підписано договір про партнерські відносини в різних сферах діяльності. Відбувся обмін думками щодо економічного та промислового розвитку Стрийського району. Гості ознайомили очільника району з промисловою діяльністю, яка відбувається на території Клодського повіту, зокрема щодо виробництва товарів з пластмаси. А також розглянули можливість закупівлі сільськогосподарськими підприємствами Стрийщини техніки для ведення робіт в агропромисловій сфері. У ході зустрічі заплановано візит делегації Стрийщини до м. Клодська.

НЕЖУХІВСЬКІ ШКОЛЯРІ – ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ
Тиждень клопіткої роботи школярів і маскувальна сітка готова до відправлення на схід. У кінці минулого тижня учні Нежухівської СЗШ І-ІІІ ст. завершили плести маскувальну сітку. Разом з учнівськими малюнками та вітальними листівками учитель Захисту Вітчизни О. Соломаха передасть її волонтерам для відправлення в зону проведення бойових дій, нашим захисникам. Нехай ця сітка вбереже воїнів від ворожих куль, а малюнки зігріють душу та додадуть сили мужнім і безстрашним захисникам нашої рідної України.

ВІДСВЯТКУЙМО РІЗДВО РАЗОМ
Напередодні новорічних та різдвяних свят Миколаївська міська рада організувала збір продуктів для потребуючих малозабезпечених людей свого міста, щоб у час різдвяних свят надати їм особливу підтримку і радість! Всі бажаючі можуть долучитися до акції «Відсвяткуймо Різдво разом» звернувшись за адресою: м. Миколаїв, вул. Шептицького, 82, повідомляє офіційний сайт Миколаївської міської ради.

СТРИЙ ПРИЙМАВ ФЕСТИВАЛЬ «ПОВІР У СЕБЕ»
«Повір у себе і в тебе повірять інші» – під таким гаслом наприкінці листопада у Народному домі м. Стрия проходив 28-й обласний фестиваль дітей та молоді з особливими потребами, присвячений 100-річчю утворення ЗУНР. Учасниками фестивалю стали діти з особливими потребами зі Львова, Стрия, Борислава, Буська, Пустомитівського, Жидачівського, Городоцького, Золочівського, Стрийського, Сокальського, Старосамбірського, Миколаївського, Дрогобицького районів Львівської області, які мають досягнення у творчості та прагнуть вдосконалювати свої вміння і навики.
Учасники фестивалю змагалися у категоріях «пісня», «художнє читання», «танці», «музика», «оригінальний жанр». Ведуча Ірина Кецик, викладач вокалу Студії музичного розвитку «Гумелькідс» (м. Стрий), розповіла цікаві факти з історії Стрия, наголосила, що мета фестивалю — інтегрувати дітей-інвалідів у суспільство, привернути увагу громадськості до проблем дітей з функціональними обмеженнями. Благословив дійство о. Олег — сотрудник Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия. Члени журі відзначили хорошу підготовку дітей, назвали імена тих, хто поїде на різдвяний бал, який проходитиме у Львові, 25 грудня цього року. Наступного року фестиваль «Повір у себе і в тебе повірять інші» проходитиме у м. Самборі.

«РОЗВІДНИКИ НАДР СТРИЙЩИНИ»
У Стрийській центральній районній бібліотеці відбулась презентація книги «Розвідники надр Стрийщини» нашого краянина Григорія Ступницького- Лисого, уродженця села Угерсько. У своїй книзі автор подав спогади про роботу Стрийської нафтогазорозвідувальної експедиції, Стрийської контори освоєння свердловин та інших організацій і підприємств – розвідників надр у Західній Україні, адже більшість свого життя він присвятив нафтогазорозвідувальній експедиції. На презентацію були запрошені його колеги та співпрацівники – Марія-Тетяна Гнатів, Ярослав Пасяка, Орест Буцерко, Люба Пасяка та ін. Стрийська центральна районна бібліотека запрошує усіх любителів книг ознайомитися з новим виданням Григорія Ступницького-Лисого, яке розраховане на широке коло читачів, а також для працівників геологічних експедицій, – інформує офіційний сайт Стрийської РДА.

Рубрику підготував Микола КАРПЕНКОВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: