Нова, яскрава виставка «Барви дитячої душі»

У виставковій залі Меморіального комплексу «Борцям за волю України» нова, яскрава мов літо, виставка. «Барви дитячої душі» – так називається експозиція робіт вихованців художнього відділу Стрийської дитячої школи мистецтв, яку приурочено 25-річчю позашкільного закладу.

Її офіційне відкриття відбулося 26 травня. Модератором зустрічі була директор Стрийського краєзнавчого музею «Верховина» Галина Верес. З вітальним словом виступили: заступник міського голови Стрия Роман Волинець; начальник відділу культури Богдан Бойко; Заслужений працівник культури України, поет, член спілки письменників України Віктор Романюк; директор дитячої школи мистецтв Зеновій Куйбіда.

Вихованці інших відділів «кузні талантів» привітали юних художників мелодійними піснями. Говорили про історію створення, творчі здобутки та досягнення учнів і викладачів школи мистецтв, які ставлять перед собою амбітні плани: розвивати та формувати в учнях естетичну культуру, сприяти та стимулювати фаховій підготовці майбутніх митців. Викладачі художнього відділу, маючи багаторічний досвід роботи,  вдало й органічно поєднують навчання та виховання естетики творчого домислу і креативності. Про це яскраво свідчать роботи на виставці.

Рисунок справедливо вважають основою образотворчого мистецтва. І юні стрийські художники  демонструють, що опанували на відмінно технічні навички, художньо-образне і колористичне мислення, естетичний смак, правильне компонування, художньо-образне сприйняття. І що найголовніше, зробили акцент на індивідуально-творчих здібностях. Відвідувачі виставки будуть приємно здивовані зрілістю картин, сюжетами та подекуди авторським почерком.

Безперечно, заняття у дитячій школі мистецтв закладає підґрунтя на особистісне зростання дитини, відкриває для учнів доступ до творчої сфери і часто впливає на вибір майбутньої професії.

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: