СУЧАСНИЙ КАБІНЕТ МАМОГРАФІЇ У СТРИЮ

У вівторок, 27 червня, у приміщенні Стрийської міської поліклініки у рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту Міністерства охорони здоров’я України за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Стрийської міської ради та доброчинців, серед яких депутат Стрийської міської ради, голова Стрийської МО «БПП «Солідарність», генеральний директор поліграфічної фірми «Укрпол» Сергій Ковальчук відбулося відкриття та освячення кабінету мамографії.

Це один з п’яти міжрайонних скринінгових центрів Львівщини, які вже цьогоріч, маючи сучасні цифрові мамографи, зможуть обстежувати найкрасивішу половину людства – жінок з Стрийського, Жидачівського, Сколівського, Миколаївського районів та міст Стрия і Моршина.

На урочистій церемонії відкриття були присутні депутат Львівської обласної ради Валентина Олексишин, заступник міського голови Стрия Роман Волинець, головний лікар Стрийської центральної міської лікарні Осип Бегей, заступник головного лікаря Стрийської міської поліклініки Володимир Завгородній, депутат міської ради Володимир Кам’янка та інші. Освятив кабінет і мамограф сотрудник катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці о. Андрій Бінас. Осип Бегей подякував усім, хто долучився до цього і відзначив, що це знакова подія для нашого міста. Мамограф фірми «SIEMENS» – один з найкращих, адже ця фірма є світовим лідером з випуску даного обладнання. Вартість мамографа відомої швейцарської фірми «SIEMENS» та усього до нього обладнання складає 119 тисяч євро. Теплі слова на адресу благодійників, головного лікаря та медичного персоналу Стрийської міської поліклініки прозвучали з вуст Валентини Олексишин, Романа Волинця та Володимира Кам’янки.

На базі скринінгових центрів у Львові, Стрию, Самборі, Дрогобичі та Червонограді усі пацієнтки зможуть отримати безкоштовну діагностику. За допомогою цього високоякісного обладнання обстежують молочні залози у жінок. Лікарі-рентгенологи уже активно практикуються, до них приїздили ділитися досвідом їхні колеги-медики зі Львова.

Щоденно з 9.30 до 14.00 год. (крім суботи та неділі) у кабінеті мамографії №5 Стрийської центральної міської поліклініки безкоштовно можна пройти обстеження та отримати фахові консультації лікаря-рентгенолога Мар’яни Володимирівни Бичко, яка зазначила, що цей мамограф є дуже якісним і дозволяє розгледіти навіть найменші виразки та пухлинки, при найкращому зображенні. Отож, не баріться і записуйтеся на прийом. Бажаю вам завжди бути здоровими!

Михайло ОЛІЙНИК.
Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: