НА ЗУСТРІЧ З ПРЕКРАСНИМ

Нещодавно в селі Урич Львівської області у заповідному комплексі Тустань відбулося веселе і розважальне дійство – фестиваль «Змінимо Україну разом», який організувала фірма BOSСH. За деякий час до початку фестивалю, організаторами було оголошено конкурс дитячих малюнків на тему «Україна моєї мрії», в якому активно взяли участь користувачі проекту «Національна мережа центрів для дітей та сімей» при Благодійному фонді «Карітас» у м. Стрию. Учасниками конкурсу були діти внутрішньо переміщених осіб, діти, батьки яких є учасниками АТО, діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. До конкурсу були залучені діти з різних шкіл міста та району.

Переможцями конкурсу малюнків «Україна моєї мрії» стали 18 учасників із Стрийщини. Винагородою за старання стала нагода взяти участь в інтелектуально-розважальному квесті у Тустані, який відбувся 17 червня. Працівниками проекту було організовано поїздку в Тустань, яка розпочалася з благословення і спільної молитви за щасливу дорогу директора БФ «Карітас» м. Стрия о. Тараса Ляшка з юними переможцями. Під час подорожі гід розповідав веселі і цікаві історичні факти про місто Стрий та річку, яка його омиває, відомих діячів Стрия, про фортецю Тустань і її легендарних героїв. Протягом усього дня дітей весело і активно розважали аніматори, проводячи з ними спортивні естафети, ігри, інтелектуальні конкурси на логічне мислення, пам’ять, спостережливість і кмітливість.

Представники фірми BOSCH забезпечили харчування юних учасників, організувавши смачний обід з «продимленими стравами» приготовленими на лоні природи. Завершальний етап фестивалю відбувся дуже зворушливо: маленькі переможці разом з дорослими учасниками квесту спільно склали макет нашої України з дерев’яних частин-пазлів, на кожному з яких було написано обласне місто. Після цього генеральний директор фірми BOSCH вручив нашим переможцям конкурсу незабутні призи і медалі. Всі малюнки учасників-переможців були виставлені у приміщенні музею. Побачивши свої роботи на виставці, діти по-справжньому пишалися своїми маленькими досягненнями.

Щасливі, веселі і емоційно-заряджені діти поїхали додому, везучи свої заслужені подарунки. Перемога у конкурсі додала їм впевненості у собі, в своїх силах та можливостях. Адже у руках цих ще маленьких громадян нашої держави лежить велике і світле майбутнє. Хай Господь їм у цьому допомагає!

Л. КУЗІМЧАК,
соціальний педагог БФ «Карітас».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: