На зустрічі з громадою Подорожненської сільської ради

Найкращий спосіб прямої комунікації з мешканцями району, що сприяє більш оперативному вирішенню проблемних питань громад, – це зустрічі керівництва району з активом сіл. Так, 25 квітня свою зустріч із мешканцями Подорожненської сільської ради голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький розпочав із відвідування місцевих закладів соціальної сфери – школи, дитсадка, ФАПу, де керівник району ознайомився із їхньою роботою, поцікавився проблемними питаннями.

Зустріч у Подорожному відбулась за участю начальників управління соціального захисту населення РДА Лесі Буцерко, Стрийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Богдани Семків, відділу культури Людмили Курилишин, головного лікаря Стрийської ЦРЛ Михайла Василишина та інших фахівців. Очільник району детально поінформував присутніх про основні важливі завдання, над вирішенням яких нині працює райдержадміністрація, а також про реформування охорони здоров’я і, яка їй передує, адміністративно-територіальну.

Як зазначив голова райдержадміністрації, керівництво району працює над покращенням і зміцненням матеріально-технічної бази лікувальних закладів Стрийщини. Так, минулого року за кошти ДФРР придбано нове медичне обладнання для ЦРЛ, є напрацювання на нові проекти по цій лікарні і на цей рік. Крім того, збережено для лікувальної практики колишню залізничну лікарню (тепер КП «Стрийська районна лікарня). З питань реформи охорони здоров’я керівника району доповнив головний лікар ЦРЛ Михайло Василишин, який детально розповів про створення на її основі первинних і вторинних ланок медицини, госпітальних округів та запровадження Урядової програми «Доступні ліки».

У ході спілкування з мешканцями сіл керівник відділу культури Людмила Курилишин та методист відділу освіти Любомир Порух вели мову про життя мистецьких шкіл, мережу культурних та освітніх закладів району, а голова райдержадміністрації Василь Зубрицький, продовжуючи тему, поінформував подорожненців про оптимізацію шкільної мережі й реалізацію на Стрийщині мікропроектів місцевого розвитку з метою покращення матеріально-технічної бази Народних домів та шкіл району, а також відкриття дошкільних навчальних закладів, зокрема на базі Верхньостинавського, Ходовицького та Станківського НВК, реконструкцію дитсадка на 45 місць у с. Лисятичі за кошти ДФРР.

Про реформування пенсійної системи, перерахунок пенсій у зв’язку зі збільшенням з 1 травня прожиткового мінімуму, про осучаснення пенсій, призначення їх за вислугу років та реєстрацію на офіційному веб-порталі ПФУ детально розповіла присутнім начальник управління Богдана Семків, а про перерахунок житлових субсидій та виплату державних допомог у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму – фахівець соціальної сфери Леся Буцерко. Старший інженер Стрийського РВ ГУ ДСНСУ Олег Ковальський та ст. дільничний інспектор поліції Олег Галицький надали інформацію про пожежну ситуацію на Стрийщині та про роботу місцевої поліції.

Протягом спілкування присутні на зустрічі мали змогу отримати від керівника району вичерпні відповіді на свої запитання, що стосувались ремонту дороги Подорожне – Лани Соколівські та ремонту мосту через р. Сукіль на Зарічне.

Прес-служба Стрийської РДА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: