Мобільний сервісний центр МВС розширює географію обслуговування

Сколівщина стала другим районом Львівської області, де мобільний сервісний центр МВС надає послуги з реєстрації, перереєстрації транспорту та обміну посвідчення водія.

У кожному мобільному центрі громадян за допомогою сучасного обладнання обслуговують два адміністратори й експерт, який проводитиме експертизу транспортного засобу. Аналогів таким центрам немає у Європі.

Найбільшим попитом серед клієнтів, як не дивно, користується послуга заміни чи відновлення посвідчення водія. Цю послугу надаємо за 20–30 хвилин, що не відрізняється від стандартів стаціонарних сервісних центрів МВС, адже мобільний центр обладнано для цього спеціальним принтером та технічними засобами, з усіма ступенями захисту.

Нагадаю, що мобільний сервісний центр МВС надає громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей у віддалених районах області.

Працює центр на запит від місцевих органів виконавчої влади. Громадяни з легкістю знайдуть інформацію про потрібні документи, графік роботи МСЦ МВС та інтерактивну карту маршрутів на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».

Василь НАДБЕРЕЖНИЙ,
начальник територіального сервісного центру №4645

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

День відкритих дверей Стрийському ВПУ №35

У четвер, 27 квітня, у стінах Вищого професійного училища №35 м. Стрия відбувся День відкритих дверей.