Михайло Бурков та Володимир Морозевич – чемпіони України Західного регіону 2017 року

У суботу, 22 квітня, у спортзалі Івано-Франківського фітнес-центру відбувся чемпіонат України Західного регіону серед юнаків, дорослих та ветеранів. У цьогорічному турнірі взяли участь 95 атлетів.

Честь Стрийщини захищали три важкоатлети спортивного клубу «Атлет» (с. Загірне): майстер спорту України Михайло Бурков, кандидат у майстри спорту України Володимир Морозевич та першорозрядник Руслан Хоп’як. Михайло Бурков та Володимир Морозевич виступали серед ветеранів, а Руслан Хоп’як змагався серед юнаків.

Слід відзначити, що наш іменитий та титулований спортсмен, майстер спорту України Михайло Бурков вже вдруге поспіль брав участь у цьому чемпіонаті. У 2016 році він тріумфував на турнірі. І цього року не було рівних пану Михайлові серед виступаючих у віковій групі 50-54 роки, вагової категорії 82 кг – «майстер-клас», в якій змагалися 15 майстрів. Наш важкоатлет вдало використав три спроби і з результатом 115 кг випередив усіх своїх суперників, вдруге поспіль ставши чемпіоном України Західного регіону.

У віковій групі 55-59 років вперше чемпіоном України став кандидат у майстри спорту України Володимир Морозевич, який у важкій боротьбі зумів випередити сімох своїх опонентів з найкращим результатом – 75 кг, та посів перше місце у віковій групі 67,5 кг. Третій, наймолодший учасник, першорозрядник Руслан Хоп’як у своїй ваговій категорії 82 кг використав вдало лише одну спробу, в якій зумів зафіксувати 125 кг. Проте цей результат не дозволив йому втрутитися у боротьбу за медалі.

Також у чемпіонаті України Західного регіону перше місце у віковій групі 40-45 років, вагової категорії 82 кг – «майстер-клас» посів майстер спорту України, львів’янин Олександр Попович.

Переможці та призери цьогорічного чемпіонату України Західного регіону 2017 року були нагороджені медалями та грамотами.

Важкоатлети Михайло Бурков, Володимир Морозевич та Руслан Хоп’як висловлюють слова щирої подяки настоятелю храму Всіх Святих Українського Народу о. Івану Барабашу, генеральному директору ПП «Джміль», депутату Стрийської районної ради Володимиру Гірнику та приватному підприємцю Ярославу Краснову за фінансову допомогу.

На даний час наші титуловані важкоатлети готуються до чемпіонату Європи з пауерліфтингу, який 17—19 травня відбудеться у м. Луцьку. Тож побажаємо нашим спортсменам вдалого старту та блискавичних перемог на цьому спортивному європейському форумі.

Михайло Олійник
На фото, зліва направо стоять: Р. Хоп’як, В. Морозевич, М. Бурков та О. Попович

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: