«Медекс Плюс»: якісна лабораторна діагностика в Стрию

У складний період пандемії коронавірусу, у який містяни ввійшли разом з усією країною, ба більше – із цілим світом, питання отримання всього спектру медичних послуг постає особливо гостро.

Збільшення ризику зараження в чергах поліклінік, перепрофілювання під COVID-19 деяких медичних закладів, і, як наслідок, неможливість отримати вузькопрофільну медичну допомогу в періоди спалахів пандемії, складність із терміновим діагностуванням COVID-19 в державних лабораторіях – усе це, як ми пам’ятаємо, у 2020-на початку 2021 призводило до панічних настроїв серед населення міста та області в цілому.

Що змінилося?

Не секрет, що кількість нововідкритих лабораторій і різноманітних медичних центрів зростає щомісяця. Куди йти по допомогу? Кому варто довіряти?

Сьогодні знайомимо вас із лікувально-діагностичним центром «Медекс Плюс», який відкрив своє відділення у Стрию.

Трохи історії…

На ринку медичних послуг TOB «Медекс Плюс» з’явився ще в 1993 році і на сьогодні утримує свої лідерські позиції серед визнаних медичних установ. Це – багатопрофільний медичний заклад, у складі якого функціонує лікувально-діагностичний центр, лабораторія європейського рівня із найсучаснішим сертифікованим обладнанням від провідних світових виробникків, сімейні амбулаторії, маніпуляційні забірні кабінети в найбільших районних центрах Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської області, а також мережа аптек. Лікувально-діагностичний центр «Медекс Плюс» має 27-рiчний досвід успішної роботи, що також підтверджує акредитація вищої категорії МОЗ України.

Що ЛДЦ «Медекс плюс» пропонує стриянам?

У відділенні ЛДЦ «Медекс Плюс» функціонує  маніпуляційний забірний кабінет, де пацієнти можуть здати аналіз не тільки на Covid-19 (для виїзду за кордон із QR-кодом та перекладом англійською) за методами ПЛР, ІФА (антиген IgG та IgM), експрес-тести, діагностувати штам коронавірусу ДЕЛЬТА, а також пройти весь спектр загально-клінічних, біохімічних, гормональних, інфекційних, алергічних, аутоімунних, імунологічних, бактеріологічних, гістологічних, цитологічних, генетичних (в т.ч. ДНК), онкологічних та інших досліджень. Результати більшості аналізів можна отримати в той же день, оскільки наша потужна лабораторія розташована і в м. Долина.

Чому таку велику увагу в «Медекс плюс» приділяють лабораторним дослідженням?

Клінічна лабораторна діагностика має важливе значення в лікувально-діагностичному процесі. Важко сьогодні уявити лікаря, який у постановці діагнозу і призначенні лікування покладається лише на дані огляду, скарги пацієнта та інтуїцію. Захворювання, відомі людству ще з минулого століття, зараз перебігають інакше на тлі зниженого імунітету, багаторазового прийому антибіотиків, впливу несприятливих екологічних факторів. Сьогодні лікарю складно обійтися без додаткових методів дослідження, щоб встановити точний діагноз. Така висока потреба в лабораторній діагностиці спричиняє її швидкий розвиток в усьому світі. Це поява нових технологій і надточних високопродуктивних аналізаторів.

Лабораторія «Медекс Плюс» сьогодні по спектру і якості лабораторних досліджень не поступається європейським лабораторіям. Лабораторія використовує в роботі тільки зареєстровані реагенти із наявним сертифікатом якості, щоденно проводить контроль якості своїх досліджень, постійно працює над впровадженням нових технологій та розвитком лабораторної справи. Тут використовують вакуумні системи, штрихкодування, біологічний матеріал реєструють в одну інформаційну систему.

Останнє поповнення лабораторії «Медекс Плюс» − аналізатор COBAS6000. Він об’єднує в одну систему понад 200 тестувань із клінічної хімії та імунохімії, завантажує та вивантажує оптимальну кількість зразків і реагентів, відмежовує рутинні дослідження від термінових, має дуже широкий спектр досліджень.

У пріоритеті для «Медекс Плюс» − пацієнт! Саме тому вони першими в області вони запровадили зручний додаток, який можна встановити на смартфон і отримувати всі результати аналізів онлайн, а також тут можна записатись на здачу необхідних аналізів.

У Медекс Плюс Ви можете здати більш ніж 200 різноманітних аналізів, щоб бути впевненим, що Ваше здоров’я Вас не підведе!

 

ЛДЦ «Медекс Плюс» клініка для всієї родини!

Ми дбаємо про Ваше здоров’я!

 

Як знайти «Медекс Плюс»?

м. Стрий, вул.Шевченка, 103/8

Контакти: 0675320074

Email: medex.stryi@gmail.com 

Профіль в компанії Google.

Графік роботи

Пн-Пт: 8:00–16:30 год

Сб: 08:30–12:00 год

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Про процедури ОВД ТА СЕО. Відмінність. Визначення

Оцінка впливу на довкілля (ОВД) – це процедура визначення ступеня та інтенсивності впливу планової діяльності на довкілля.