Магнолія на церковному подвір’ї

Акція «Стрий – місто магнолій» виходить за межі райцентру. Днями квітуче деревце на подвір’ї церкви Пресвятої Богородиці в с. Долішнє з благословення пароха о. Тараса Костика посадив Іван Вінців, заступник голови Стрийської районної асоціації інвалідів.

Йому допомагали – подружжя Галина та Федір Кожукарь. До речі, пані Галина скарбник церкви. Жінка каже, що біля церкви все завжди гарно росте: «Люди дарують саджанці квітів, сестриці їх пересаджують у землю і вони гарно приживаються».

Пан Іван розповів, що планує навесні посадити ще одну магнолію, щоб була гарна пам’ятка в односельців. Деревце обирали таким, щоб не виросло вищим за церкву. Напередодні радилися з ініціатором акції, головою спостережної ради ГО «Молодь Стрийщини» Михайлом Шмігельським, який вид магнолії буде доречним біля храму.

Зупинилися на магнолії «Суланжа Бетті» з рожевими квітами. Пан Михайло приїхав у Долішнє, щоб потиснути руку Івану Вінціву за те, що долучився до зеленої естафети та подарував учасникам акції традиційні листівки й сувеніри (аромомішечки) на згадку про хорошу справу.

Наталія КАРПЕНКОВА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: